Zapisz się do naszego newslettera!

Niezwykła polska biżuteria inspirowana plastrem miodu – BRACH, czyli miłość i pasja tworzenia w jednym

sty 9, 2023

Niezwykła polska biżuteria inspirowana plastrem miodu – BRACH, czyli miłość i pasja tworzenia w jednym

sty 9, 2023

Nasz PURE BEAUTY BOX ROYALty#3 ma jedno główne zadanie i ideę, która przyświecała nam w trakcie jego tworzenia – zapewnienie Ci poczucia wyjątkowości. To właśnie ze względu na to w jego wnętrzu znajdziecie niszowe, starannie wyselekcjonowane produkty, czego najlepszym przykładem jest BRACH, polska marka biżuterii wykonywanej w 100% ręcznie. Poznaj ją razem z nami nieco bliżej, ponieważ w Twoje ręce trafią kolczyki niezwykłe pod każdym względem. Kto wie, może właśnie odkryjesz swoją nową, ukochaną polską manufakturę?

DETAL, RĘCZNE TWORZENIE I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Polska marka biżuteryjna BRACH została stworzona przez młodych, pełnych pasji ludzi Annę i Kacpra Brach. Główną ideą twórców marki jest ukazanie piękna danej osoby oraz nadanie jej poczucia wyjątkowości dzięki niezwykle oryginalnej, unikalnej biżuterii inspirowanej formą plastra miodu oraz prostymi figurami geometrycznymi. Inspiracja plastrem miodu jest dla twórców bardzo naturalna. Od dzieciństwa towarzyszył im temat pszczół, który w swojej twórczości poruszał tata, Stanisław Brach.

Produkty marki BRACH powstają z wysokiej klasy porcelany Parian wypalanej w temperaturze 1250°C, która następnie pokrywana jest złotem lub platyną – zarówno złoto, jak i platyna uważane są za najbardziej szlachetne metale. Ta kompozycja materiałów gwarantuje bardzo elegancki wygląd biżuterii, ale także zachowuje minimalizm, szyk i klasę stanowiące idealne dopełnienie dla stylizacji zarówno na co dzień, jak i wieczór. 

Twórcy marki przykładają szczególną uwagę do każdego detalu na wszystkich etapach procesu twórczego. Wyjątkowość biżuterii BRACH leży w jej formie, jak również w produkcji ręcznej, dzięki której każdy element jest niepowtarzalny. Pasja i miłość zauważalna jest w każdym detalu wyrobów marki, dlatego nosząc tę biżuterię, możesz nie tylko poczuć się wyjątkowo, ale także mieć pewność, że ktoś osobiście czuwał nad Twoim wyrobem. 

KOLCZYKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ, KTÓRE IDEALNIE DOPEŁNIĄ TWOJĄ STYLIZACJĘ

W naszym limitowanym, wyjątkowym pudełku ROYALty#3 otrzymasz kolczyki ręcznie wykonane przez twórców marki BRACH, stanowiące idealne zwieńczenie zawartości tego pudełka. W Twoje ręce mogą trafić KOLCZYKI OKRĄGŁE 14 MM ZE ZŁOTEM lub KOLCZYKI OKRĄGŁE 14 MM Z PLATYNĄ. Wybór jest losowy, ale wierzymy, że trafią do Ciebie takie, które sprawią Ci najwięcej radości. 

Kolczyki wykonane są z porcelany Parian, szkliwione bezbarwnie, wypalone w 1250°C. Są pozłacane 6-karatowym złotem używanym do zdobienia porcelany, wypalonym w temperaturze 800° lub szlachetną platyną również wypalaną w tej temperaturze. Element mocujący wykonany jest ze srebra 925, dlatego nie musisz obawiać się o żadne uczulenia. Kolczyki będą Ci wiernie służyć latami, ponieważ najwyższa jakość wykonania i dbałość o szczegół sprawiają, że każdy element spełnia nawet najwyższe wymogi. Niezwykle pięknym aspektem w przypadku zarówno kształtu, jak i wielkości tych kolczyków jest to, że pasują do codziennych, a nawet sportowych stylizacji, jednocześnie idealnie dopełniając kreacje wieczorowe. Mamy nadzieję, że odnajdziesz na nie swój idealny sposób. Koniecznie podziel się z nami w komentarzu swoimi wrażeniami. Możesz wesprzeć również tych młodych, polskich twórców pozostawieniem obserwacji na koncie Instagram i Facebook – za co z pewnością będą wdzięczni.

https://instagram.com/brachjewelry

https://www.facebook.com/bizuteriabrach

Pamiętaj, że nasz limitowany, pełny nieoczywistych produktów, które zapewnią Ci poczucie luksusu BOX ROYALty#3 wciąż dostępny jest w sprzedaży. Jeżeli masz ochotę podarować sobie lub bliskim coś naprawdę wspaniałego, nie czekaj, ponieważ jego ilość jest naprawdę niewielka. Pełną zawartość pudełka możesz sprawdzić TUTAJ -> ROYALTY #3 | Pure Beauty

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty