NEO MAKE UP

o marce
Polska marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu stworzona z myślą o podkreślaniu kobiecego piękna. Jest to pierwsza firma w Polsce, której udało się stworzyć płynne przejście pomiędzy światem makijażu profesjonalistów, a tym wykonywanym na co dzień w domu. Niewątpliwie wyróżniającą cechą marki NEO MAKE UP jest stosowanie sprawdzonych składników aktywnych wprost z natury oraz szerokie spektrum działania pielęgnacyjnego, który towarzyszy nakładaniu i tworzeniu makijaży. Kosmetyki NEO MAKE UP komponowane są na bazie starannie wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości kontrolowanych w bardzo restrykcyjny sposób. Szeroka oferta firmy zawiera sporą ilość produktów wegańskich, a także całkowicie bezglutenowych, jednocześnie w kosmetykach NEO MAKE UP znajdziemy składniki, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem smogu oraz zanieczyszczeń środowiskowych.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty