NECTARIA

o marce

To firma, która kocha naturę, szanuje ją, tworząc zarówno przyjazne środowisku kosmetyki, jak i ich opakowania. Nactaria czerpie inspiracje z pszczół! Marka ta oferuje produkty opierające się na wyjątkowym składniku pozyskiwanym przez te owady. Black BeeOmeTM, czyli eliksir tworzony w wyniku fermentacji miodu niesamowicie rzadkiego i odpornego gatunku zadrzechni fioletowej, czyli tzw. czarnej pszczoły. To nasza rodzima firma, która po ten jakże unikatowy komponent wyrusza w dzikie doliny Alp Szwajcarskich. Kosmetyki na bazie tego nektaru wykazują działanie nawilżające oraz przywracają skórze równowagę mikrobiomu. Chcąc jak najbardziej zaspokoić potrzeby nowoczesnych kobiet, marka proponuje kompleksową pielęgnację z wykorzystaniem trzech kluczowych kosmetyków! Na dzień krem anti-pollution care, który przygotowuje cerę, chroniąc ją, nawilżając, odżywiając i przywracając młodzieńczy blask. Natomiast na noc marka proponuje peptydowy krem comforting anti-aging care o silnym działaniu odmładzającym. Trzecim kosmetykiem jest odmładzający i przeznaczony do wrażliwej skóry wokół oczu Krem pod oczy illuminating anti-aging care.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty