NECTARIA

o marce

To firma, która kocha naturę, szanuje ją, tworząc zarówno przyjazne środowisku kosmetyki, jak i ich opakowania. Nactaria czerpie inspiracje z pszczół! Marka ta oferuje produkty opierające się na wyjątkowym składniku pozyskiwanym przez te owady. Black BeeOmeTM, czyli eliksir tworzony w wyniku fermentacji miodu niesamowicie rzadkiego i odpornego gatunku zadrzechni fioletowej, czyli tzw. czarnej pszczoły. To nasza rodzima firma, która po ten jakże unikatowy komponent wyrusza w dzikie doliny Alp Szwajcarskich. Kosmetyki na bazie tego nektaru wykazują działanie nawilżające oraz przywracają skórze równowagę mikrobiomu. Chcąc jak najbardziej zaspokoić potrzeby nowoczesnych kobiet, marka proponuje kompleksową pielęgnację z wykorzystaniem trzech kluczowych kosmetyków! Na dzień krem anti-pollution care, który przygotowuje cerę, chroniąc ją, nawilżając, odżywiając i przywracając młodzieńczy blask. Natomiast na noc marka proponuje peptydowy krem comforting anti-aging care o silnym działaniu odmładzającym. Trzecim kosmetykiem jest odmładzający i przeznaczony do wrażliwej skóry wokół oczu Krem pod oczy illuminating anti-aging care.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty