NATURE BOX

o marce

Marce NATURE BOX przyświecają idee, dzięki, którym otrzymujesz w pełni WEGAŃSKIE i NATURALNE kosmetyki w nowoczesnych, kolorowych opakowaniach. Doskonale zadbasz z nimi o skórę Twojego ciała, a także włosy. Produkty NATURE BOX czerpią z natury to co najlepsze, ponieważ ich formuły oparte są na olejach tłoczonych na zimno. Podczas tego procesu nie stosuje się zewnętrznego źródła ciepła, dlatego oleje zachowują pełne bogactwo zawartych w nich składników odżywczych, witamin i antyoksydantów.
Wszystkie kosmetyki NATURE BOX powstają w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju, a także posiadają certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL, który świadczy o tym, że:

  • zawierają naturalne zapachy,
  • ponad 98% składników jest pochodzenia naturalnego,
  • są wegańskie,
  • opakowania powstają z materiałów pochodzących lub nadających się recyclingu,
  •  butelki wykonane są w 98% z tzw. plastiku społecznego, czyli zbieranego z plaż i lądów.

NATURE BOX #tonaturalne!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty