NATURA RECEPTURA

o marce
Polska marka naturalnych kosmetyków tworzona z pasją, zaangażowaniem i starannością. Znajdziemy w jej portfolio kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zawierające tylko wyselekcjonowane naturalne składniki, są to nierafinowane, tłoczone na zimno oleje bio, wcierki i olejki do włosów, hydrolaty bio, maceraty, olejki eteryczne, kwas hialuronowy 3%, skwalany z trzciny i oliwek, witaminę E oraz peelingi roślinne. Produkty NATURA RECEPTURA powstają w trosce o środowisko, a także o zdrowy styl życia każdego z nas. Jednocześnie zapewniają skuteczną i kompleksową pielęgnację zarówno kobietom, mężczyznom, jak i dzieciom, a nawet niemowlętom.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty