Zapisz się do naszego newslettera!

Natura najlepszym sprzymierzeńcem piękna

lut 6, 2021

Natura najlepszym sprzymierzeńcem piękna

lut 6, 2021

grown alchemist kosmetyki

W ostatnich latach wzrosła świadomość konsumentów związana z dbaniem o zdrowie, środowisko naturalne oraz odpowiedzialność społeczna. Już teraz dla wielu z nas natura jest najlepszym sprzymierzeńcem piękna, a wykorzystanie organicznych składników w produktach do makijażu i pielęgnacji jest coraz powszechniejsze.  Odpowiedzią na te trendy jest pojawienie się wielu linii kosmetyków organicznych. Dziś chcielibyśmy zainteresować Cię produktami i filozofią australijskiej marki kosmetycznej GROWN ALCHEMIST. 

BIO-KOMPATYBILNE PIĘKNO

Często wspaniałe wynalazki, odkrycia i innowacyjne produkty powstają przy okazji innych badań. Tak też się stało w przypadku marki GROWN ALCHEMIST, której założycielami są bracia Keston i Jeremy Muijs. Po ukończeniu studiów zaczęli współpracę przy projekcie, który łączył ich pasję do projektowania i rozwoju produktów. Projekt ten odniósł mega sukces, w efekcie bracia założyli międzynarodową firmę konsultingową opracowującą produkty dla największych światowych marek. Robiąc testy dla jednego ze swoich klientów, przeprowadzili przełomowe badania, które dowiodły, że ciągłe stosowanie naturalnych składników aktywnych bezpośrednio poprawia zdrowie komórek skóry, optymalizując ich funkcje, a tym samym odwracając oznaki starzenia. W efekcie stworzyli markę GROWN ALCHEMIST, która łączy w swoich formułach z unikalną synergię między biologią i chemią kosmetyczną. Bracia Muijs stworzyli „Bio-kompatybilne piękno” zawarte w kosmetykach GROWN ALCHEMIST. Dziś ich produkty są uznawane za wiodące w skutecznej technologii przeciwdziałającej efektom starzenia. Zespół chemików kosmetycznych i laboratoriów badawczych z siedzibą w Londynie, Paryżu, Szwajcarii, Hiszpanii i Australii nieustannie poszukuje doskonałych formuł zdolnych do poprawy kondycji skóry zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. 

Produkty marki GROWN ALCHEMIST są sprzedawane w pożądanych sklepach Boontheshop, Le Bon Marché, Barneys, Fred Segal i były prezentowane w luksusowych magazynach takich jak American i Italian Vogue, Harper’s Bazaar oraz Elle. Bracia Muijs zdobyli również zaufanie modowych i hollywoodzkich gwiazd. Alexander Wang przedstawiał swoje projekty na modelkach o promiennej skórze dzięki zastosowanemu systemowi pielęgnacji skóry GROWN ALCHEMIST, a zdobywczyni Oscara Gwyneth Paltrow pokochała bogaty w witaminy balsam do ust o smaku arbuza i wanilii. GROWN ALCHEMIST nadal rzuca wyzwanie status quo w świecie piękna i jest źródłem inspiracji. Keston i Jeremy dotrzymali obietnicy stworzenia zaawansowanych naturalnych produktów, które poprawiają zdrowie komórek skóry, optymalizują ich funkcje i podkreślają Twoje prawdziwe piękno. 

Produkty GROWN ALCHEMIST zawierają tylko organiczne składniki, które mają wyższą liczbę przeciwutleniaczy niż chemicznie przygotowywane serum dostępne obecnie na rynku. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, zespół GROWN ALCHEMIST pracuje nad „wprowadzeniem nauki w piękno”. Naturalne składniki, takie jak biała herbata, granat lub liść geranium, są zwykle łączone z aktywnymi substancjami wzmacniającymi elastynę, zaawansowanymi peptydami i innymi naturalnymi związkami. To proste, nieskomplikowane i ukierunkowane na efektywność podejście do piękna, które wyróżnia GROWN ALCHEMIST, jest również widoczne w ich modnych i ultranowoczesnych opakowaniach.

Firma oznacza swoje produkty w sposób bardzo łatwy do zrozumienia dla konsumentów. Składniki użyte w każdym słoiku, tubie lub butelce są częścią nazw produktów, co dodatkowo podkreśla, że nie ma lepszej alternatywy dla prezentów od Matki Natury. Dodaje to również kultowego sznytu produktom GROWN ALCHEMIST, które szybko stają się faworytami miłośników piękna na całym świecie. 

HOLISTYCZNY SYSTEM KOSMETYCZNY 

Zdrowie i uroda są ze sobą nierozerwalnie związane. Optymalną kondycję skóry można osiągnąć nie tylko poprzez jej miejscową pielęgnację, ale także poprzez pielęgnację skóry od wewnątrz za pomocą ukierunkowanych suplementów. Firma dostarcza najbardziej zaawansowane, profesjonalne nutrikosmetykyki, skomponowane z najczystszych i najwyższej jakości składników aktywnych, poparte badaniami naukowymi i wynikami klinicznymi. Multidyscyplinarny zespół naukowców zajmujących się skórą i dietetyków, we współpracy z wiodącym twórcą profesjonalnych suplementów diety opracował unikalny, naturalny i holistyczny system kosmetyczny, łączący w jednym rozwiązaniu zarówno miejscową pielęgnację skóry, jak i dietetyczną, która wspomaga skórę od środka. 

GROWN ALCHEMIST to organiczne produkty nowej generacji. W ich składach znajdują się precyzyjnie dobrane ekstrakty roślinne o możliwie najsilniejszym działaniu przeciwstarzeniowym. Naturalne bazy zostają przekształcone w efektywnie działające łagodzące balsamy, serum, eliksiry oraz kremy do twarzy, ciała i skóry głowy. Wymierne efekty działania naturalnych składników bez domieszek żadnych chemicznych dodatków przestały być już tylko marzeniem – stały się rzeczywistością. Wykorzystanie naturalnych właściwości roślin oraz przekształcenie ich w silnie działające przeciwstarzeniowo i wszechstronnie upiększająco składniki to nie lada sztuka. 

Aktywne składniki pobudzające produkcję kolagenu i elastyny, zaawansowane peptydy, kwas hialuronowy, aktywnie działające przekaźniki międzykomórkowe oraz silne antyoksydanty to kluczowe składniki dbające o kondycję skóry, zawarte w formułach GROWN ALCHEMIST. Powodem, dla którego produkty GROWN ALCHEMIST są tak wyjątkowo skuteczne, jest ich biologiczny aspekt działania i to bez dodatku żadnych, szkodliwych, sztucznych składników chemicznych! 

Kupując edycję CHARMING TIME (tutaj) macie możliwość odkrycia marki i przetestowania kosmetyków marki GROWN ALCHEMIST. W boxie pojawiły się 2 saszetki: ANTIOXIDANT + FACIAL OIL BORAGO, ROSEHIP & BUCKTHOM BERRY oraz INSTANT SMOOTHING SERUM.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty