NATUR PLANET

o marce

Rodzinna marka, która powstała z miłości do natury. Dzięki wysokiej jakości NATUR PLANET szybko przekonuje do siebie wciąż to nowych klientów. Marka nie wykorzystuje zbędnych, sztucznych dodatków zapachowych i konserwujących. To producent oraz dystrybutor olejów tłoczonych na zimno, wyrobów kosmetycznych, suplementów diety oraz zdrowej żywności. W portfolio marki znajdziemy przede wszystkim produkty wege, wolne od GMO, nietestowane na zwierzętach. Dzięki NATUR PLANET klienci mają możliwość kompleksowo zadbać o swoją skórę i zdrowie. Asortyment tej marki często możemy spotkać w renomowanych drogeriach, sklepach internetowych, aptekach, salonach kosmetycznych z Polski, Niemiec, Czech oraz Litwy.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty