Zapisz się do naszego newslettera!

Napój zamiast tradycyjnej kawy i tylko 33 kalorie? Wypróbuj napój energetyzujący marki PERRIER!

paź 13, 2022

Napój zamiast tradycyjnej kawy i tylko 33 kalorie? Wypróbuj napój energetyzujący marki PERRIER!

paź 13, 2022

Z wielką przyjemnością do Waszego BOXA COLLECT MEMORIES dołączyliśmy niecodzienny dodatek – choć z kosmetykami nie ma nic wspólnego, to uznaliśmy, że może być to dla Was ciekawe odkrycie i niespodzianka. Przed Wami marka PERRIER i ich nowość – ORGANICZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY o smaku granatu, który będzie w stanie zapewnić Wam orzeźwienie i energię w jednym. To wszystko i wiele więcej w dzisiejszym wpisie, zostańcie z nami!

MARKA Z TRADYCJAMI I DŁUGOLETNIĄ HISTORIĄ

PERRIER od ponad 150 lat zachwyca smakoszy napojów na całym świecie. W ofercie marki znajdziemy m.in wyjątkowe wody i napoje gazowane, które dostarczą nam moc orzeźwienia każdego dnia w roku. Marka PERRIERpochodzi z Francji, a jej historia sięga 1863 roku, wówczas zabutelkowano pierwsze wody. Kolejną rewolucją marki PERRIER było stworzenie w 2001 roku butelki o formacie 50 cl, która w 100% nadawała się do recyklingu.

Źródło, z którego pozyskiwana jest woda PERRIER jest naturalnie gazowane, z tego źródła woda i naturalny gazowy dwutlenek węgla są pozyskiwane niezależnie. Marka, dbając o środowisko naturalne w 2019 roku, zrezygnowała z wzmocnienia wody gazem ze źródła na rzecz dodatku dwutlenku węgla, co według firmy zmniejsza zużycie wody i pozytywnie wpływa na naszą planetę. 

YERBA MATE I ZIELONA KAWA – TWÓJ ORGANICZNY ZASTRZYK ENERGII

Produkt dodatkowy, który każda z Was otrzymała w swoim pudełku COLLECT MEMORIES to PERRIER ORGANICZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY o smaku granatu, który z powodzeniem może zastąpić jedną filiżankę tradycyjnej kawy. Powstały na bazie gazowanej wody mineralnej (92%) jest całkowicie organiczny i nie zawiera sztucznych składników oraz aromatów. W jego składzie znajdziemy dokładnie tyle kofeiny, ile zawiera filiżanka kawy, więc jeśli szukacie dla siebie alternatywy w tym temacie to warto wypróbować właśnie napój PERRIER. Kompozycja stanowiąca napój to również dodatek naturalnego soku z granatu i ekstraktu z zielonej, organicznej kawy.

Co jednak najciekawsze to baza produktu i jego działania, która powstała również o organiczny ekstrakt, ale … z mocnej yerba mata! To właśnie dzięki temu połączeniu w sposób prosty, szybki i pyszny możecie zapewnić sobie zastrzyk energii nawet poza domem. Dla fanek zdrowego stylu życia oraz osób dbających o liczbę dostarczanych kalorii informujemy dodatkowo, że napój zawiera jedynie 33 kalorie w całej puszce! A zatem … smacznego!

Pyszny dodatek w formie ORGANICZNEGO NAPOJU ENERGETYCZNEGO o smaku granatu PERRIER wraz z innymi produktami, które pozwolą Wam odkryć rynkowe nowości, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX COLLECT MEMORIES, którego pełną zawartość możecie poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty