Zapisz się do naszego newslettera!

Napój zamiast tradycyjnej kawy i tylko 33 kalorie? Wypróbuj napój energetyzujący marki PERRIER!

paź 13, 2022

Napój zamiast tradycyjnej kawy i tylko 33 kalorie? Wypróbuj napój energetyzujący marki PERRIER!

paź 13, 2022

Z wielką przyjemnością do Waszego BOXA COLLECT MEMORIES dołączyliśmy niecodzienny dodatek – choć z kosmetykami nie ma nic wspólnego, to uznaliśmy, że może być to dla Was ciekawe odkrycie i niespodzianka. Przed Wami marka PERRIER i ich nowość – ORGANICZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY o smaku granatu, który będzie w stanie zapewnić Wam orzeźwienie i energię w jednym. To wszystko i wiele więcej w dzisiejszym wpisie, zostańcie z nami!

MARKA Z TRADYCJAMI I DŁUGOLETNIĄ HISTORIĄ

PERRIER od ponad 150 lat zachwyca smakoszy napojów na całym świecie. W ofercie marki znajdziemy m.in wyjątkowe wody i napoje gazowane, które dostarczą nam moc orzeźwienia każdego dnia w roku. Marka PERRIERpochodzi z Francji, a jej historia sięga 1863 roku, wówczas zabutelkowano pierwsze wody. Kolejną rewolucją marki PERRIER było stworzenie w 2001 roku butelki o formacie 50 cl, która w 100% nadawała się do recyklingu.

Źródło, z którego pozyskiwana jest woda PERRIER jest naturalnie gazowane, z tego źródła woda i naturalny gazowy dwutlenek węgla są pozyskiwane niezależnie. Marka, dbając o środowisko naturalne w 2019 roku, zrezygnowała z wzmocnienia wody gazem ze źródła na rzecz dodatku dwutlenku węgla, co według firmy zmniejsza zużycie wody i pozytywnie wpływa na naszą planetę. 

YERBA MATE I ZIELONA KAWA – TWÓJ ORGANICZNY ZASTRZYK ENERGII

Produkt dodatkowy, który każda z Was otrzymała w swoim pudełku COLLECT MEMORIES to PERRIER ORGANICZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY o smaku granatu, który z powodzeniem może zastąpić jedną filiżankę tradycyjnej kawy. Powstały na bazie gazowanej wody mineralnej (92%) jest całkowicie organiczny i nie zawiera sztucznych składników oraz aromatów. W jego składzie znajdziemy dokładnie tyle kofeiny, ile zawiera filiżanka kawy, więc jeśli szukacie dla siebie alternatywy w tym temacie to warto wypróbować właśnie napój PERRIER. Kompozycja stanowiąca napój to również dodatek naturalnego soku z granatu i ekstraktu z zielonej, organicznej kawy.

Co jednak najciekawsze to baza produktu i jego działania, która powstała również o organiczny ekstrakt, ale … z mocnej yerba mata! To właśnie dzięki temu połączeniu w sposób prosty, szybki i pyszny możecie zapewnić sobie zastrzyk energii nawet poza domem. Dla fanek zdrowego stylu życia oraz osób dbających o liczbę dostarczanych kalorii informujemy dodatkowo, że napój zawiera jedynie 33 kalorie w całej puszce! A zatem … smacznego!

Pyszny dodatek w formie ORGANICZNEGO NAPOJU ENERGETYCZNEGO o smaku granatu PERRIER wraz z innymi produktami, które pozwolą Wam odkryć rynkowe nowości, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX COLLECT MEMORIES, którego pełną zawartość możecie poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Zimowe wieczory pełne smaku z herbatkami owocowymi TEEKANNE

Zimowe wieczory pełne smaku z herbatkami owocowymi TEEKANNE

Piękna zimowa aura, która obecnie towarzyszy nam za oknem sprzyja wyjątkowo dobrze celebracji… wieczorów. Same powiedzcie, czy może być coś bardziej odprężającego niż ulubiony koc, ukochana książka lub serial, relaksująca kąpiel i kubek pysznej, rozgrzewającej ciało i...

Pure Beauty