MOSQUITERUM

o marce

Marka z portfolio firmy Aflofarm, posiada gamę trzech produktów ochronnych przeciw i po ukąszeniu owadów, które mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Oprócz potwierdzonej skuteczności każdy z tych produktów posiada odpowiednio skomponowany skład oraz przyjemny cytrusowy zapach, który nie działa drażniąco. Wśród asortymentu firmy znaleźć można krem, spray oraz wygodne w użyciu plastry. Marka MOSQUITERUM zadbała o jak największy komfort osób przebywających zarówno na powietrzu, jak i w domu.

Cała seria bazuje na naturalnych składnikach, których podstawą są olejki eteryczne i wyciągi z owoców. Marka stworzyła je po to, aby kompleksowo zabezpieczyć przed ukąszeniami owadów oraz łagodzić już powstałe dolegliwości.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty