Mohani

o marce

Markę MOHANI stworzyli Daruka i Oskar. Na co dzień tworzą parę w życiu i zgrany duet w biznesie. Kiedy tworzyli markę Mohani nie przyszło im do głowy, że to, co zrodziło się w nich jako zwykła potrzeba i przejaw troski o siebie i bliskich, przerodzi się w rozpoznawalną markę, poważny angażujący ich biznes i tak wyraźnie nada kierunek ich życiu.

Zaczęło się zwyczajnie, od podróży do Indii gdzie odkryli Ajurwedę, która przekonała ich o mocy roślin i sile drzemiącej w naturze. Przywieźli ze sobą pomysł na stworzenie całkowicie naturalnych, roślinnych receptur na preparaty do pielęgnacji całego ciała. I tak już zostało. Do dzisiaj, podróżując po świecie, przyglądają się roślinom, kwiatom, mchom, rozmawiają z ludźmi, obserwują, jak dbają o siebie, co im służy.

Ta naturalna dla nas ciekawość i uważność pozwalają nam tworzyć całkowicie naturalne, polskie kosmetyki. W pełni ufamy naturze i wierzymy, że jeśli tylko dostarczysz skórze właściwych substancji odżywczych, odwdzięczy się zdrowym i świeżym wyglądem.”

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty