Zapisz się do naszego newslettera!

Młodość od BIOXX

cze 20, 2021

Młodość od BIOXX

cze 20, 2021

Dlaczego skóra dzieci jest jędrna i gładka? Co sprawia, że z wiekiem wiotczeje i zmienia strukturę? Powodów jest wiele, ale najistotniejszym jest… brak wiedzy. Wiedzy o naturalnych procesach zachodzących w ludzkim ciele.

Zajrzyj do edycji BOTANIC GARDENS i poznaj KREM DO TWARZY Z NATURALNYMI CZYNNIKAMI WZROSTU I KWASEM HIALURONOWYM od BIOXX. Analiza jego składu może okazać się ciekawą lekcją z zakresu dermatologii.

TAJEMNICZE FIBROBLASTY

Aktywne u dzieci fibroblasty – komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny – z wiekiem niestety słabną. Dzieje się tak na ogół już od 25. roku życia. Skóra powoli zaczyna się starzeć, traci swą gęstość i elastyczność. Dodatkowo osłabione fibroblasty mniej aktywnie syntetyzują kwas hialuronowy, a przez to skóra jest słabiej nawilżona i mniej wytrzymała. Na szczęście marka BIOXX ma na to swoje sposoby.

KOLAGEN Z GŁĘBI OCEANU

Kiedy skóra nie radzi sobie z wytwarzaniem włókien kolagenowych, należy sięgnąć po odpowiedni kosmetyk. Prezentowany krem zawiera naturalny kolagen pochodzący z ryb. Zwierzęta te mają pewną wyjątkową cechę: rosną przez całe życie. Ich skóra musi więc być zdolna do szybkiej odbudowy. Rybi kolagen wysokiej jakości jest niemal identyczny z ludzkim. Dzięki temu jego cząstki – peptydy – zawarte w kremie przenikają przez naskórek i docierają do skóry właściwej.

A CO Z ELASTYNĄ?

Sposób działania elastyny zdradza już sama nazwa tego produkowanego przez młody ludzki organizm białka. Sprawia ono, że skóra jest elastyczna! Dlatego kiedy ciało się „rozleniwia”, warto zapewnić cerze hydrolizowaną elastynę obecną w kremie. Dzięki temu, przy regularnym stosowaniu, skóra znów będzie odpowiednio sprężysta, zdecydowanie gładsza. A dodatkowo zawarte w elastynie aminokwasy aromatyczne zapewnią ochronę przed promieniami UV.

NATURALNE CZYNNIKI WZROSTU

Silnie skoncentrowany KREM DO TWARZY Z NATURALNYMI CZYNNIKAMI WZROSTU I KWASEM HIALURONOWYM od BIOXX zawiera substancje aktywne znane jako Bio-placenta. Ta wyjątkowa Formuła Naturalnych Czynników Wzrostu powstała w wyniku laboratoryjnej fermentacji mikrobiologicznej. Naturalne czynniki wzrostu (substancje o nazwach EGF, IGF-1, FGF i VEGF, a także witamina B9 i aminokwasy) mają identyczną strukturę jak ta, którą tworzy ludzkie ciało. Dzięki temu możliwa jest odnowa komórkowa naskórka i fibroblastów. A bardziej „po ludzku”? Bio-placenta redukuje zmarszczki, ujędrnia i modeluje owal twarzy.

POTRÓJNY KWAS HIALURONOWY

Drobnocząsteczkowy! Średniocząsteczkowy! I wreszcie wielocząsteczkowy kwas hialuronowy. Co to takiego? Naukowo biorąc: to polisacharyd występujący we wszystkich organizmach żywych, i to w ich najróżniejszych częściach. Czy będzie to wnętrze oka, skóra, ściany naczyń krwionośnych, czy choćby struny głosowe – możemy na niego liczyć. Czy aby na pewno? Tak, jednak znów: do czasu. Kiedy z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie maleje, skóra słabiej wiąże wodę. Stąd już niedaleko do zmarszczek. Tu zapala się lampka alarmowa i sięgamy po odpowiedni krem.

Skorzystaj ze zdobyczy nauki i uzupełniaj to, co nam wszystkim stopniowo podkrada czas. Poznaj KREM DO TWARZY Z NATURALNYMI CZYNNIKAMI WZROSTU I KWASEM HIALURONOWYM od BIOXX z edycji BOTANIC GARDENS <TUTAJ>. W tym boxie znajdziesz albo KREM Z CZYNNIKAMI WZROSTU, albo KREM DO TWARZY Z NEUROPHROLINE, TRIPEPTYDEM I POTRÓJNYM KWASEM HIALURONOWYM, którego specjalnie dobrana formuła substancji aktywnych łączy wybrane funkcje, by stworzyć nieprzeciętne rozwiązania. Bądź młoda nie tylko duchem dzięki kosmetykom od BIOXX.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Golenie bez podrażnień z DR. SEVERIN®

Golenie bez podrażnień z DR. SEVERIN®

Podrażnienia skóry po goleniu występują jako zaczerwienienia, swędzenie, krostki, wypryski skórne i niestety często towarzyszą również depilacji. Szczególnie nieprzyjemnym skutkiem ubocznym depilacji jest wrastanie włosków, a także mocno przesuszona skóra. Wiele osób...

8 pomysłów na prezent z okazji DNIA DZIECKA

8 pomysłów na prezent z okazji DNIA DZIECKA

Po Dniu Matki czas na kolejne, równie ważne święto. Przed nami Dzień Dziecka! Radość naszych pociech jest dla nas największym szczęściem. Z pewnością wielu z Was ma już gotowe i zapakowane prezenty, ale na pewno znajdą się tutaj jacyś spóźnialscy, którzy chętnie...

Kolejna odsłona #puresun, czyli skuteczne sposoby na oparzenia słoneczne

Kolejna odsłona #puresun, czyli skuteczne sposoby na oparzenia słoneczne

Niestety maj powoli się kończy, a to oznacza, że to już najwyższy czas na podsumowanie naszego cyklu #puresun. Mamy nadzieję, że bacznie śledziliście nasze wpisy dotyczące bezpiecznego opalania? Stosując się do naszych rad powinniście uniknąć oparzeń słonecznych, ale...

Pure Beauty