Zapisz się do naszego newslettera!

Młodość od BIOXX

cze 20, 2021

Młodość od BIOXX

cze 20, 2021

Dlaczego skóra dzieci jest jędrna i gładka? Co sprawia, że z wiekiem wiotczeje i zmienia strukturę? Powodów jest wiele, ale najistotniejszym jest… brak wiedzy. Wiedzy o naturalnych procesach zachodzących w ludzkim ciele.

Zajrzyj do edycji BOTANIC GARDENS i poznaj KREM DO TWARZY Z NATURALNYMI CZYNNIKAMI WZROSTU I KWASEM HIALURONOWYM od BIOXX. Analiza jego składu może okazać się ciekawą lekcją z zakresu dermatologii.

TAJEMNICZE FIBROBLASTY

Aktywne u dzieci fibroblasty – komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny – z wiekiem niestety słabną. Dzieje się tak na ogół już od 25. roku życia. Skóra powoli zaczyna się starzeć, traci swą gęstość i elastyczność. Dodatkowo osłabione fibroblasty mniej aktywnie syntetyzują kwas hialuronowy, a przez to skóra jest słabiej nawilżona i mniej wytrzymała. Na szczęście marka BIOXX ma na to swoje sposoby.

KOLAGEN Z GŁĘBI OCEANU

Kiedy skóra nie radzi sobie z wytwarzaniem włókien kolagenowych, należy sięgnąć po odpowiedni kosmetyk. Prezentowany krem zawiera naturalny kolagen pochodzący z ryb. Zwierzęta te mają pewną wyjątkową cechę: rosną przez całe życie. Ich skóra musi więc być zdolna do szybkiej odbudowy. Rybi kolagen wysokiej jakości jest niemal identyczny z ludzkim. Dzięki temu jego cząstki – peptydy – zawarte w kremie przenikają przez naskórek i docierają do skóry właściwej.

A CO Z ELASTYNĄ?

Sposób działania elastyny zdradza już sama nazwa tego produkowanego przez młody ludzki organizm białka. Sprawia ono, że skóra jest elastyczna! Dlatego kiedy ciało się „rozleniwia”, warto zapewnić cerze hydrolizowaną elastynę obecną w kremie. Dzięki temu, przy regularnym stosowaniu, skóra znów będzie odpowiednio sprężysta, zdecydowanie gładsza. A dodatkowo zawarte w elastynie aminokwasy aromatyczne zapewnią ochronę przed promieniami UV.

NATURALNE CZYNNIKI WZROSTU

Silnie skoncentrowany KREM DO TWARZY Z NATURALNYMI CZYNNIKAMI WZROSTU I KWASEM HIALURONOWYM od BIOXX zawiera substancje aktywne znane jako Bio-placenta. Ta wyjątkowa Formuła Naturalnych Czynników Wzrostu powstała w wyniku laboratoryjnej fermentacji mikrobiologicznej. Naturalne czynniki wzrostu (substancje o nazwach EGF, IGF-1, FGF i VEGF, a także witamina B9 i aminokwasy) mają identyczną strukturę jak ta, którą tworzy ludzkie ciało. Dzięki temu możliwa jest odnowa komórkowa naskórka i fibroblastów. A bardziej „po ludzku”? Bio-placenta redukuje zmarszczki, ujędrnia i modeluje owal twarzy.

POTRÓJNY KWAS HIALURONOWY

Drobnocząsteczkowy! Średniocząsteczkowy! I wreszcie wielocząsteczkowy kwas hialuronowy. Co to takiego? Naukowo biorąc: to polisacharyd występujący we wszystkich organizmach żywych, i to w ich najróżniejszych częściach. Czy będzie to wnętrze oka, skóra, ściany naczyń krwionośnych, czy choćby struny głosowe – możemy na niego liczyć. Czy aby na pewno? Tak, jednak znów: do czasu. Kiedy z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie maleje, skóra słabiej wiąże wodę. Stąd już niedaleko do zmarszczek. Tu zapala się lampka alarmowa i sięgamy po odpowiedni krem.

Skorzystaj ze zdobyczy nauki i uzupełniaj to, co nam wszystkim stopniowo podkrada czas. Poznaj KREM DO TWARZY Z NATURALNYMI CZYNNIKAMI WZROSTU I KWASEM HIALURONOWYM od BIOXX z edycji BOTANIC GARDENS <TUTAJ>. W tym boxie znajdziesz albo KREM Z CZYNNIKAMI WZROSTU, albo KREM DO TWARZY Z NEUROPHROLINE, TRIPEPTYDEM I POTRÓJNYM KWASEM HIALURONOWYM, którego specjalnie dobrana formuła substancji aktywnych łączy wybrane funkcje, by stworzyć nieprzeciętne rozwiązania. Bądź młoda nie tylko duchem dzięki kosmetykom od BIOXX.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pure beauty box kosmetyczny

Pure Beauty Box Botanic Gardens

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Włosy odżywione aż po same końce z olejkiem od NATURE BOX

Włosy odżywione aż po same końce z olejkiem od NATURE BOX

Zadbane i piękne włosy są niekwestionowaną wizytówką każdej kobiety. Na ich wygląd wpływa jednak często wiele różnorodnych i niezależnych od nas czynników, dlatego tak niezwykle ważny jest dobór odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji. Jeżeli chcecie, aby Wasze...

Rozświetl swoją cerę z TOŁPA AUTHENTIC

Rozświetl swoją cerę z TOŁPA AUTHENTIC

Rozświetlona i piękna skóra to obecnie absolutny #musthave. Każda z nas zastanawia się pewnie jak uzyskać taki efekt? Po raz kolejny postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przeprowadziliśmy dokładny rekonesans w tej dziedzinie. Wynikiem tego jest...

Jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry głowy i włosów?

Jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry głowy i włosów?

Podczas codziennej pielęgnacji często skupiamy się na nawilżeniu i odżywieniu skóry, ale czy pamiętamy także o pielęgnacji skóry głowy? Pewnie większość z Was się teraz nad tym zastanowiła? Nie jest to po prostu tak oczywiste, a jednak zdecydowanie bardzo istotne....

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping