MIYA COSMETICS

o marce

Polska marka kosmetyczna tworząca swoje produkty dla nowoczesnych, aktywnych kobiet, których styl życia nie zawsze pozwala na długie, skomplikowane rytuały pielęgnacyjne. MIYA doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że współczesna Kobieta chce wyglądać pięknie, czuć się wspaniale bez utraty cennych chwil i stania godzinami przed lustrem. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentek, marka stworzyła założenia, w których pojawiła się innowacyjna pielęgnacja dopasowana do restrykcyjnych wymagań Kobiet. Każda z nas może wyglądać i czuć się idealnie TU i TERAZ – bez wysiłku. 

Marka zrzesza swoje fanki w social mediach, triumfalnie oświadczając #JestemGotowa. Czas jest na tyle cenny, że należy go oszczędzać i MIYA COSMETICS zna się na tym doskonale.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty