MIODY POLSKIE

o marce

To jeden z liderów polskiego przemysłu miodowego, który powstał z miłości i pasji do pszczelarstwa. Założyciele marki bardzo mocno podkreślają wszechstronne właściwości miodu nazywając go cudem natury. Marka MIODY POLSKIE bazuje na trzech podstawowych filarach swojej działalności:

  • wszystkie produkty tworzone są z miodów z polskich pasiek znajdujących się na ekologicznie czystych terenach,
  • produkty nie posiadają dodatków wzmacniających smak, barwiących czy konserwujących, są 100% naturalne i tworzone na bazie surowców od zdrowych, pełnych sił pszczół,
  • zanim końcowy produkt trafi do sprzedaży przechodzi proces restrykcyjnego badania we własnym laboratorium pod kątem jakości, wartości odżywczych oraz czystości ekologicznej.

Marka MIODY POLSKIE pozyskuje miód z najbardziej dziewiczych regionów Polski, dzięki czemu oferuje swoim Klientom nie tylko pyszne, zdrowe i biologicznie czyste produkty, ale przede wszystkim wyjątkowe ze względu na swoje pochodzenie. W ofercie możemy znaleźć gamę miodów lipowych z Warmii i Mazur, spadzi liściastej z Podkarpacia, gryczanych z Podgórza Sudeckiego czy wielokwiatowych z najczystszych łąk w Polsce. MIODY POLSKIE oferują swoim Klientom również produkty pszczele połączone ze 100% naturalnymi sokami. Wśród miodów smakowych możemy znaleźć np. z dodatkiem dzikiej róży czy czarnej porzeczki. Marka MIODY POLSKIE rozwija się bardzo prężnie, każdego roku oferuje co raz nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania np. miodowe sticki idealne w podróży, czy też jako słodki dodatek do herbaty, ale również najwyższej jakości suplementy diety, świece czy miody pitne. Warto również wspomnieć, że firma niezwykłą wagę przywiązuje do wyglądu opakowań. MIODY POLSKIE to produkty klasy premium – nie tylko zdrowe i wysokiej jakości wyroby, ale także piękne i luksusowe opakowania.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty