MIOBEL

o marce
Marka Miobel wyrosła na gruncie zamiłowania do wiedzy, ale też z szacunku do przyrody i ludzi. Jej założycielka, Katarzyna Dawidek, wraz ze swoim zespołem podjęli decyzję, że działalność musi mieć jak najmniejszy wpływ na środowisko, dlatego wszystkie produkty pakowane są w ekologiczne opakowania – szklane słoiczki i butelki. Pasję do natury odzwierciedla jednak przede wszystkim portfolio marki, w którym znajdziemy wyłącznie kosmetyki na bazie składników pochodzenia naturalnego. Wśród innych producentów naturalnych kosmetyków, Miobel wyróżniają receptury bazujące na hydrolatach, co zwiększa efektywność działania produktów. Formuły są delikatne, pozbawione olejków eterycznych, dzięki czemu mogą być stosowane w pielęgnacji cery wrażliwej.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Po raz kolejny osiągnęliśmy euforyczny stan podniebnych lotów! 🚀 Dlaczego? Właśnie udało nam się stworzyć następną edycję jakże niebywałego, luksusowego boxa ROYALTY #7! 👑To najbardziej pożądane pudełko tej jesieni, które kryje prawdziwie ekscytujące...

Pure Beauty