MEDISEPT

o marce

MEDISEPT to polski producent działający na rynku od 1994 roku i specjalizujący się w zakresie pielęgnacji w tym również pielęgnacji medycznej, obsługującej, chociażby służby zdrowia, przemysł i formy sprzątające. W ofercie marki znajdziemy preparaty do urządzeń, profesjonalne środki utrzymania czystości oraz sprzęt do sprzątania oraz od 2017 roku produkty dezynfekujące dla Konsumentów detalicznych. Każdy z oferowanych produktów posiada najwyższą jakość, potwierdzoną skuteczność oraz wydajność.
MEDISEPT działa w Europie oraz w krajach egzotycznych. Ich asortyment znajdziemy np. w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, a także w Azerbejdżanie, Pakistanie, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty