MATRIX PROFESSIONAL

o marce
MATRIX PROFESSIONAL – to profesjonalna marka fryzjerska znana na całym świecie. Założył ją w 1980 roku w Arnie Miller, który pragnął stworzyć firmę zrzeszającą fryzjerów bez znaczenia na poglądy czy pochodzenie. Dziś marka Matrix to globalna wspólnota, która zaprasza każdego fryzjera do swojej społeczności i sprawia, że każdy czuje się u nas mile widziany. Marka skupia się na wartościach i zasadach, zgodnie z którymi żyjemy. Motywuje do wiary w siebie i odkrywania w sobie ukrytych talentów. Nawołuje do spełniania swoich marzeń! Jednocześnie przyświeca jej idea zabawy kolorem i fryzurą. Tę zabawę umożliwia szerokie portfolio innowacyjnych i łatwych w użyciu produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów MATRIX.

W ofercie firmy znaleźć można trzy kategorie produktów: pielęgnacja, stylizacja i koloryzacja. Portfolio marki MATRIX obejmuje aż 17 gam pielęgnacyjnych do każdego typu włosów, 5 linii produktów do stylizacji oraz profesjonalną koloryzację zapewniającą bezpieczeństwo i skuteczność oraz trwałość koloru.

Marka wciąż się rozwija oraz poprzez kursy i szkolenia daje możliwość podniesienia kwalifikacji fryzjerom korzystającym w swojej codziennej pracy z produktów MATRIX.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty