BeautyFace

o marce

BeautyFace to rodzinna polska firma, w której z ogromną pasją każdego dnia powstają nowe pomysły jak stworzyć najlepsze maseczki i gotowe zabiegi, które nie tylko poprawią wygląd cery, ale przyniosą radość i uśmiech oraz pozwolą stworzyć w domowym zaciszu magiczne domowe SPA. Obecnie, marka ma w swojej ofercie największy wybór masek i gotowych zabiegów na świecie (ponad 300 rodzajów). Każda z masek BeautyFace jest zupełnie inna niż maseczki dostępne na rynku kosmetycznym. Marka posiada jedyne na świecie maski na 100% bio-degradowalnym płacie z banana. Maski BeautyFace stworzone są na podstawie zeuropeizowanych wykrojników, które powstały po zmierzeniu setek kobiet, a ich formuły wzbogacone są w nietypowe składniki, które trudno znaleźć w innych maseczkach.

BeautyFace wierzy, że każda kobieta ma prawo do wyjątkowej pielęgnacji skóry, bez względu na wiek, rodzaj cery czy grubość portfela. Dlatego kreując trendy na rynku HOME SPA BeautyFace jako pierwsza firma w Europie wprowadziła do sprzedaży w sklepach detalicznych linię profesjonalnych zabiegów na bazie naturalnego kolagenu morskiego.

Aplikacja zabiegu BeautyFace jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Każda osoba może w domowym zaciszu uzyskać podobny efekt jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym, a co najważniejsze widoczny od razu.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty