MARC ANTHONY

o marce

Profesjonalna marka kosmetyków do stylizacji MARC ANTHONY

to owoc ponad 25-letniej pracy najbardziej znanego, światowej klasy stylisty fryzur, od którego imienia i nazwiska wzięła się nazwa. Koncern MARC ANTHONY COSMETICS to w tym momencie największa, niezależna marka kosmetyczna na terenie Kanady. Swój sukces zawdzięcza innowacji, pasji i profesjonalizmowi, które od lat towarzyszą założycielowi na drodze jego włosowej kariery.

Bogate portfolio marki wyróżnia jednak nie tylko mnogość stylizacyjnych opcji dostosowanych do potrzeb konkretnego rodzaju włosów, ale również innowacyjne formuły i przystępne dla każdego ceny. Mimo faktu, że MARC ANTHONY jest znany na całym świecie i zajmuje się fryzurami oraz stylizacjami największych gwiazd, jego kosmetyki mają być dostępne od ręki dla każdego, kto tylko pragnie zadbać o swoje włosy. Głównym celem brandu jest produkcja kosmetyków, które oprócz swojego stylizacyjnego i niezawodnego charakteru dostarczą również potężnej dawki pielęgnacji, odżywienia i nawilżenia. Wieloletnia współpraca z innymi stylistami pozwoliła Marcowi stworzyć profesjonalne produkty o udowodnionym i co najważniejsze skutecznym działaniu. MARC ANTHONY od lat inspiruje i dyktuje światowe trendy w stylizacji włosów, a jego kosmetyki są tego pełnym odzwierciedleniem – pasja, innowacyjność, działanie zgodne z głównym hasłem marki „Salon-Created. Salon-Approved”.”

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty