MANUFAKTURA CUKIERKÓW

o marce

MANUFAKTURA CUKIERKÓW to firma, która powstała w 2011 roku, i która kieruje się wyśmienitą zasadą: „Podaruj Radość”!

Niby niewiele, a jednak dzięki temu można upiększyć i osłodzić świat! Manufaktura cukierków z ogromną pasją wytwarza słodycze najwyższej jakości. Marka oprócz swoich sztandarowych przysmaków oferuje również realizację nietypowych, indywidualnych zamówień oraz prowadzi warsztaty i pokazy produkcji swoich słodkości. Poza tym jest to firma otwarta na wszelkie okoliczności i jeśli klient sobie tego życzy, Manufaktura Lizaków może również przyjechać do klienta osobiście i jednocześnie osłodzić organizowane wydarzenie, spotkanie czy imprezę okolicznościową. Ludzie pracujący w tej firmie posiadają wielkie serce, wspierając liczne akcje społeczne i charytatywne.

W ofercie marki możemy rozsmakować się w ręcznie wytwarzanych karmelkach, przepięknych czy np. smakowitych lizakach, które upiększą wiele uroczystości. Manufaktura Lizaków dba o każdego swojego klienta tak samo dobrze, bez znaczenia czy zamówienie dotyczy jednego, czy miliona lizaków. Wszystkie dzieła są wykonane ręcznie, bez użycia maszyn!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty