LUDWIK EKOLOGICZNY

o marce

Z myślą o Tobie, Twoich bliskich i środowisku naturalnym powstała marka LUDWIK EKOLOGICZNY, która tworzy produkty w poczuciu ekologicznej odpowiedzialności. Możesz przyczynić się do ochrony naszej planety, jeśli Twoje codzienne wybory będą ją wspierać. Wszystkie receptury produktów LUDWIK EKOLOGICZNY są oparte na surowcach, które zostały zatwierdzone przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji pod względem ekologiczności. Spełniają wysokie kryteria zdrowotne i środowiskowe.

Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych:

– Fosforanów, które przyczyniają się do eutrofizacji
wód i w efekcie wymierania ryb i zakwitania akwenów.
– Boranów, które mogą być szkodliwe dla dziecka w łonie matki.
– Substancji toksycznych, działających rakotwórczo,
mutagennie oraz szkodliwie na rozrodczość.
– Mikroplastików.

Każda z receptur bezpiecznych dla środowiska ma również skuteczną moc – produkt jest tak samo skuteczny jak referencyjne produkty, co zostało potwierdzone badaniami wykonanymi przez certyfikowane laboratoria zewnętrzne. Kompozycje zapachowe produktów LUDWIK EKOLOGICZNY zostały zaakceptowane przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą i spełniają bardzo wysokie kryteria zdrowotne i środowiskowe. Zastosowane detergenty spełniają warunki biodegradacji określane dla produktów ekologicznych, które są bardziej rygorystyczne niż dla tradycyjnych produktów.
Produkty ekologiczne nie wywierają negatywnego wpływu na ekosystemy, gdyż surowce pochodzenia roślinnego oparte są na oleju palmowym pochodzącym z certyfikowanych zrównoważonych upraw (RSPO) lub na bazie substancji z innych roślin.
Skład produktów, w tym detergenty, został zatwierdzony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji – niezależną, właściwą jednostkę certyfikującą w Polsce, kompetentną do przyznania europejskiego oznakowania ekologicznego EU Ecolabel.
Wszystkie opakowania produktów spełniają określone kryteria środowiskowe i nadają się do recyklingu.
Zadbaj o dom w ekologiczny sposób!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty