LAURA CONTI

o marce
Delikatność i skuteczność w zgodzie z naturą – to cechy charakterystyczne i główne założenia marki Laura Conti. Inspirowana włoską celebracją kobiecego piękna Laura Conti powstała w 2003 roku i od tamtej pory niesamowicie się rozwija oferując coraz nowsze i coraz bardziej innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne. Twórcy marki dedykują ją kobietom, które świadomie dbają o siebie i swoją skórę i chcą używać tego, co najlepsze. Portfolio marki zawiera gamę kosmetyków pielęgnacyjnych do ust, stóp, paznokci i dłoni, choć to właśnie te pierwsze stanowią filar i bazę dla działalności całej firmy. Od 2009 roku marka skupia się przede wszystkim na tworzeniu najlepszej jakości, naturalnych produktów do pielęgnacji każdego rodzaju ust – od tych najbardziej wrażliwych, problematycznych przez te, które potrzebują jedynie delikatnej, codziennej pielęgnacji. Od standardowych pomadek ochronnych, przez wyjątkowe balsamy pielęgnacyjne, peelingi a nawet olejki – Laura Conti nieustannie poszukuje nowoczesnych, skutecznych rozwiązań, które pokocha każda kobieta. Warto wspomnieć również, że do 2024 roku marka Laura Conti zadeklarowała stać się 100% biodegradowalną bez żadnych kompromisów, ponieważ na sercach twórców marki ciąży los naszego środowiska naturalnego, co zdecydowanie zasługuje na uznanie i szacunek. Już na ten moment przeglądając ofertę marki Laura Conti da się zauważyć mnóstwo ekologicznych rozwiązań.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty