Lactacyd®

o marce
Lactacyd® to marka, której zaufały miliony kobiet na całym świecie. Jako światowy lider w higienie intymnej, od ponad 70 lat cieszy się zaufaniem milionów kobiet. Lactacyd® dba o okolice intymne na każdym etapie ich życia. Lactacyd® oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji intymnej, które dostępne są w supermarketach i drogeriach, a także specjalną linię produktów Pharma, którą można znaleźć tylko w aptekach. Niedawno oferta marki została rozszerzona o lubrykant, żeby zapewnić maksymalny komfort nawet podczas najbardziej intymnych chwil. Marka jest świadoma delikatności kobiecych stref intymnych, a także wie, jak ważne jest utrzymanie ich odpowiedniego pH. Dlatego tworzy produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Wszystkie produkty pielęgnacyjne Lactacyd® oraz lubrykant Lactacyd Glide zostały stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia marki i wiedzę naukową.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty