Lactacyd®

o marce
Lactacyd® to marka, której zaufały miliony kobiet na całym świecie. Jako światowy lider w higienie intymnej, od ponad 70 lat cieszy się zaufaniem milionów kobiet. Lactacyd® dba o okolice intymne na każdym etapie ich życia. Lactacyd® oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji intymnej, które dostępne są w supermarketach i drogeriach, a także specjalną linię produktów Pharma, którą można znaleźć tylko w aptekach. Niedawno oferta marki została rozszerzona o lubrykant, żeby zapewnić maksymalny komfort nawet podczas najbardziej intymnych chwil. Marka jest świadoma delikatności kobiecych stref intymnych, a także wie, jak ważne jest utrzymanie ich odpowiedniego pH. Dlatego tworzy produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Wszystkie produkty pielęgnacyjne Lactacyd® oraz lubrykant Lactacyd Glide zostały stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia marki i wiedzę naukową.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty