LA-LE

o marce

Polska marka kosmetyków naturalnych do twarzy, ciała oraz włosów. W ofercie można znaleźć dużą gamę hydrolatów, dezodorantów kremów do twarzy, serum oraz wiele innych rozwiązań idealnych do stworzenia całego procesu pielęgnacyjnego. Ideą marki są proste, ale wspaniale działające składy bez zbędnych substancji i komponentów chemicznych. Wszystkie kosmetyki produkowane są w małych partiach i z troską o każdy najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu zawsze są świeże i nie wymagają stosowania kontrowersyjnych konserwantów. Cechą wyróżniającą LA-LE spośród innych producentów kosmetyków naturalnych są proste opakowania, bardzo przejrzyste i minimalistyczne składy, ale również nieustanny rozwój i wciąż nowe rozwiązania, które odpowiadają na najnowsze trendy pielęgnacyjne.

Niewątpliwie najbardziej rozpoznawalnym produktem marki są dezodoranty – proste, 100% naturalne produkty ochronne, które zyskały popularność przepięknymi zapachami i długotrwałym działaniem mimo zastosowania prostych, minimalistycznych składników. Warto wspomnieć również, że LA-LE odpowiada na wiele potrzeb bagatelizowanych przez inne marki – w ofercie możemy znaleźć np. specjalnie opracowany krem do onkologiczny dla osób po chemio czy radioterapii, ale również żele antybakteryjne czy środki higienizujące.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty