Zapisz się do naszego newslettera!

Krem przeciwsłoneczny z szerokim spektrum ochrony – co to właściwie znaczy? DERMEDIC SUNBRELLA – Twój letni niezbędnik!

lip 20, 2022

Krem przeciwsłoneczny z szerokim spektrum ochrony – co to właściwie znaczy? DERMEDIC SUNBRELLA – Twój letni niezbędnik!

lip 20, 2022

Z pewnością zauważyłaś, że w tym roku na sklepowych półkach królują kremy ochronne, które mają zapewnić Ci pełne spektrum ochrony. Ale czy wiesz dokładnie, co to oznacza? W czym są lepsze, czy faktycznie chronią lepiej i czy są dla Ciebie bezpieczniejsze? Na te pytania odpowiemy Ci w dzisiejszym wpisie, w którym to pokażemy również KREM IDEALNY – DERMEDIC SUNBRELLA. Idealnie wpisuje się on w założenia doskonałego produktu o pełnym spektrum ochrony. Kawa w dłoń… i zaczynamy! Ta wiedza pomoże Ci zadbać o siebie i najbliższych na najlepszym poziomie.

SZEROKIE SPEKTRUM OCHRONNY – CO TO WŁAŚCIWIE OZNACZA?

Mówiąc zupełnie najprostszym i najbardziej zrozumiałym językiem – krem z szerokim spektrum ochronnym to taki rodzaj produktu, który zapewni Ci ochronę przed różnymi rodzajami promieniowania przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. To naprawdę niezwykle ważna kwestia, ponieważ nie tylko promieniowanie UVA i UVB oddziałują na naszą skórę, ale jeszcze do niedawna traktowaliśmy ten temat po macoszemu. 

Dobrej jakości krem nazwany tym o szerokim spektrum ochrony powinien bronić Twoją skórę także przed promieniowaniem IR (inaczej nazywane podczerwonym), które wchodzi w skład promieniowania emitowanego przez słońce wraz z promieniowaniem ultrafioletowym, a także światłem widzialnym. Idealnym produktem będzie również ten, który oprócz ochrony przed UVA, UVB i IR zostanie wzbogacony o tzw. czynnik ochronny przed VL (Visible Light), czyli światłem emitowanym przez urządzenia elektroniczne. Ten rodzaj promieniowania osłabia barierę immunologiczną skóry, jej komórki lipidowe oraz białka, przyczyniając się do przedwczesnego starzenia i uszkadzania jej struktury.

Jeśli więc chcesz mieć kosmetyk, który zapewni Ci to wszystko – szukaj wymienionych oznaczeń bezpośrednio na opakowaniu lub zasubskrybuj nasze pudełka, bo możemy to zrobić za Ciebie! W naszej edycji WYSPA SKARBÓWznalazłaś krem, który jest ideałem w temacie, który dziś poruszamy – DERMEDIC SUNBRELLA KREM OCHRONNY SPF 50+ UV+IR+VL da Ci wszystko, czego potrzebujesz.

LETNI NIEZBĘDNIK DLA CIEBIE I NAJBLIŻSZYCH

Oprócz wspomnianego szerokiego, nowoczesnego i niezwykle skutecznego spektrum ochrony przed różnymi rodzajami promieniowania (UVA+, UVB+, IR+ i VL+) krem DERMEDIC SUNBRELLA zapewni Ci jeszcze więcej korzyści. Przede wszystkim zadba o wysoki poziom nawilżenia i odżywienia przy całkowitym komforcie noszenia. Jest lekki, nieobciążający, a przy tym całkowicie fotostabilny i wodoodporny – z takim sprzymierzeńcem możesz rozkoszować się plażą i wakacjami bez obaw o swoją skórę. Formuła kremu została przebadana również pod kątem alergii, jest bezpieczna, delikatna i nie wywołuje nawet najmniejszych podrażnień. Jak zatem powiedzieć o nim, że nie jest ideałem? Trudno znaleźć nam inne określenie! Chwyć tę wygodną tubkę do torebki, miej ją zawsze przy sobie, a z pewnością poczujesz różnicę pomiędzy tradycyjnym kremem ochronnym a tym o szerokim spektrum ochrony. Idziemy o zakład!

KREM OCHRONNY DO TWARZY DERMEDIC SUNBRELLA SPF50+ UV+ IR+ VL + wraz z innymi kosmetykami, które mają szansę stać się Twoimi wakacyjnymi hitami i odkryciami mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX WYSPA SKARBÓW, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty