Zapisz się do naszego newslettera!

Krem, jakiego jeszcze u nas nie było! Premiera marki ARKANA i innowacja na miarę współczesnych potrzeb

sty 3, 2024

Krem, jakiego jeszcze u nas nie było! Premiera marki ARKANA i innowacja na miarę współczesnych potrzeb

sty 3, 2024

Przed nami naprawdę wyjątkowy wpis, ponieważ produkt, który chcemy Wam przedstawić jest pierwszym w swojej dziedzinie, który pojawił się w naszych PURE BEAUTY BOXACH. Dla wszystkich osób, które otwarte są na nowe ścieżki pielęgnacji będzie to nie lada gratka i ciekawostka. Krem marki ARKANA, który wspólnie przygotowaliśmy dla Was w naszym pudełku ROYALty#7 to bowiem uosobienie nowoczesności i innowacyjności w pełnym znaczeniu tego słowa. To pierwszy tak wysoce zaawansowany produkt, jaki się u nas pojawia, dlatego gorąco zapraszamy Was do czytania i oczywiście wspólnego testowania. Rewolucja nadchodzi… a na imię jej ARKANA.

PREMIERA MARKI ARKANA

ARKANA to marka, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie profesjonalnej kosmetologii, dzieli się ze swoimi klientami innowacjami, które rewolucjonizują podejście do pielęgnacji skóry. Arkana urody to nie tylko nazwa, to przede wszystkim pasja i misja i odsłona piękna, które kryje się w codziennych wyborach. Produkty tej firmy nie tylko pomagają w zachowaniu zdrowia skóry, ale także inspirują, podkreślając, że każdy krok w pielęgnacji jest kluczem do osiągnięcia piękna. Marka oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że każdy pielęgnacyjny etap wymaga czasu, by mógł przynieść zauważalne korzyści, dlatego uczciwie edukuje swoich Klientów również w tym zakresie. 

ARKANA jako pierwsza w Polsce marka wprowadziła peptyd Progeline™ uznany za międzynarodową innowację wśród składników aktywnych w 2012 roku. Od lat pracuje zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Produkcji. W styczniu 2020 ARKANA otrzymała certyfikat 22716:2007. Dotyczy on Dobrej Praktyki Produkcji (GMP) kosmetyków. Ocenie poddano obszar produkcji, kontroli, magazynowania, transportu produktów kosmetycznych i składowania wyrobów gotowych. Otrzymanie przez ARKANA certyfikatu potwierdza, że każdy produkt, który trafia w Wasze ręce spełnia najwyższe standardy jakości. 

Jesteśmy więc bardzo dumni, że produkt marki ARKANA mógł zagościć w naszej wyjątkowej edycji limitowanej ROYALty#7. To właśnie dla takich skarbów pielęgnacyjnych tworzymy te pudełka, by móc obdarowywać Was niespotykaną jakością i niszowymi produktami. Czas więc poznać naszego dzisiejszego bohatera – ADAPTUJĄCY KREM O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA, który gwarantujemy, że zrobi na Was ogromne wrażenie jeszcze przed rozpoczęciem testowania. Dlaczego? 

ARKANA FULL SPECTRUM – NOWOCZESNA ODPOWIEDŹ NA WSPÓŁCZESNE POTRZEBY

Propozycja ARKANA to nowoczesność i najlepsza technologia w pełni znaczeniu tego słowa. Patrząc na ADAPTUJĄCY KREM O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA nie możemy oceniać go jedynie przez pryzmat działania (choć oczywiście to najważniejsze), ale warto zwrócić przede wszystkim uwagę, jak ogromny dorobek nowoczesnej kosmetologii znalazł miejsce w jego formule. Krem ten został stworzony, by chronić naszą skórę przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UV, VIS, HEV, a także stresu oksydacyjnego i starzenia glikacyjnego. Innymi słowy, ma on za zadanie być skuteczną tarczą obronną przed wszystkimi czynnikami, które wpływają na procesy starzenia, pozbawiają skórę blasku, jędrności oraz elastyczności. 

Wspiera on również system detoksykacji skóry, a także stymuluje receptory odpowiedzialne za witaminę D. Szczególnie dobrze ma szansę sprawdzić się u osób mieszkających w mieście, narażonych na szereg zanieczyszczeń, a także prowadzący wymagający i trudny dla skóry tryb życia. To również fantastyczna opcja dla sportowców, biegaczy i osób, które spędzają dużo czasu przed ekranami komputerów i smartphonów. Ten niesamowity kosmetyk będzie chronił podstawowe budulce Waszej skóry, ale także pomagał w ich odbudowie i regeneracji. Neutralizacja działania wolnych rodników, toksyn z otoczenia czy skutków promieniowania to wysoce zaawansowana i nowoczesna technologia, do której ARKANA właśnie otwiera Wam drzwi. Spodziewajcie się dogłębnie nawilżonej, ujędrnionej, ale przede wszystkim ochronionej skóry, która to w podziękowaniu obdaruje Was blaskiem, zdrowiem i równomiernym kolorytem.

Autorskie i pionierskie połączenie składników aktywnych: naturalnych karotenoidów w postaci fitoenu i fitofluenu, witaminy D3- like oraz enkapsulowanego kompleksu witamin A, E i C sprawia, że krem wyróżnia się na tle konkurencji i sprawia, że możemy na własnej skórze doświadczyć siły nauki i najnowocześniejszych osiągnięć naukowych. Traktowanie tego produktu, jako zwykłego kremu, jakich pełno na rynku to dla niego ogromne uchybienie. Zachęcamy Was więc gorąco do tego, by spojrzeć na niego z nieco innej i bardziej wnikliwej strony. Co ciekawe, mimo tak bogatego składu ADAPTUJĄCY KREM O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA doskonale sprawdzi się u osób z cerą suchą, normalną, atopową, wrażliwą, naczyniową i oczywiście dojrzałą. Produkt został przebadany pod kątem maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego nie muszą się go obawiać nawet osoby, które borykają się z alergiami i nadreaktywnością. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak sprawdzi się Wam w praktyce, dlatego z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze i wrażenia.

Innowacyjna marka ARKANA zaprasza Was do świata nauki i nowoczesnej kosmetologii otwierając jednocześnie na zupełnie nowy wymiar codziennej pielęgnacji skóry. Mamy nadzieję, że  ADAPTUJĄCY KREM O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA zrewolucjonizuje Waszą codzienną rutynę i pozwoli odkryć nieznane dotąd działanie. Trzymamy kciuki za maksymalne efekty i oczywiście czekamy na wieści od Was. 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty