KOI

o marce
Ta rodzinna (założona przez mamę i córkę) firma wyróżnia się na tle innych tym, że tworzy kosmetyki bezpośrednio nawiązując do swojej nazwy i ukierunkowując ich działanie na kojenie skóry. Każdy z produktów, który wychodzi spod sztandaru marki opracowany jest w taki sposób, by przynosić komfort i ulgę nawet najbardziej suchym skórom. Zamknięte w ciemnym szkle chroniącym przed utratą właściwości z formuły opakowania nadają się do ponownego wykorzystania, dzięki czemu dbamy również o środowisko naturalne. Cechą charakterystyczną KOI jest również fakt stosowania maksymalnie skoncentrowanych składników aktywnych, które gwarantują niesamowite, a przy tym szybkie efekty pielęgnacyjne.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Co znajdziesz w edycji ROYALTY #7?

Po raz kolejny osiągnęliśmy euforyczny stan podniebnych lotów! 🚀 Dlaczego? Właśnie udało nam się stworzyć następną edycję jakże niebywałego, luksusowego boxa ROYALTY #7! 👑To najbardziej pożądane pudełko tej jesieni, które kryje prawdziwie ekscytujące...

Pure Beauty