KHADI

o marce

Marka KHADI oferuje ajurwedyjskie kosmetyki naturalne, oparte o filozofię dążenia do piękna i zdrowia w przyjaźni z Matką Naturą. W portfolio marki znajdziemy szeroki wybór kosmetyków do ciała oraz włosów, w tym w 100% naturalnych produktów do farbowania włosów. Wyjątkowe, wyselekcjonowane i sprawdzone receptury pozwalają osiągnąć spektakularne efekty pielęgnacyjne. Wśród asortymentu KHADI wyróżniamy szampony, odżywki, oleje, aromatyczne maseczki, kremy, olejki do masażu i do kąpieli. KHADI pomoże Ci nie tylko zadbać o urodę, ale również wprowadzi w niesamowity, orientalny nastrój. Każdy, kto zaufa KHADI, może czuć się bezpiecznie, ponieważ kosmetyki marki nie zawierają szkodliwych składników i nie są testowane na zwierzętach. Oleje stosowane przez KHADI pochodzą z upraw ekologicznych, a w składzie produktów znajdziemy oryginalne indyjskie zioła, zbierane przez mieszkańców danego rejonu. KHADI to holistyczna i bezpieczna pielęgnacja.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty