Zapisz się do naszego newslettera!

JAK WYKONAĆ MANICURE HYBRYDOWY W DOMU?

sty 31, 2022

JAK WYKONAĆ MANICURE HYBRYDOWY W DOMU?

sty 31, 2022

Paznokcie hybrydowe od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością wśród kobiet. To nie tylko szybki i trwały sposób na piękne i zadbane paznokcie, ale także świetna alternatywa dla zwykłych lakierów. Przy manicure hybrydowym możesz zapomnieć o odciśniętej poduszce na lakierze, odpryskach czy stylizacji, która nie wytrzymała nawet kilku dni. Co więcej nie musisz nawet umawiać się do manicurzystki, by ją wykonać. Z powiedzeniem zrobisz ją sama w domowym zaciszu!

ODKRYJ ZALETY LAKIERU HYBRYDOWEGO DZIĘKI MARCE NEESS!

W naszych PURE BEAUTY BOXACH marka NEESS zagościła już w edycji HONEY SKIN. Mogłyście przetestować wówczas zapachową OLIWKĘ z linii PERFUME MANI OIL stworzoną z myślą o kompleksowej regeneracji paznokci i skórek oraz BAZĘ DO LAKIERU HYBRYDOWEGO PEEL OFF, która nie wymaga utwardzania w lampie UV. W edycji ZIMOWA IMPRESJA chcemy Was zachęcić do wypróbowania kolejnego produktu tej marki – KAUCZUKOWEGO LAKIERU HYBRYDOWEGO. Jego nowoczesna kauczukowa formuła pozwala na wygodne i łatwe rozprowadzenie produktu – nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w samodzielnej stylizacji paznokci. Ponadto lakier tworzy ochronną powłokę dla paznokci i doskonale maskuje nierówną płytkę lub mechaniczne uszkodzenia. Zawartość krzemionki sprawi, że będziesz cieszyć się piękną stylizacją znacznie dłużej!

CZEGO POTRZEBUJESZ DO WYKONANIA MANICURE HYBRYDOWEGO?

  • Lampa UV/LED
  • Pilnik 100/180
  • Buffer lub blok polerski 180/240
  • Patyczek drewniany
  • Waciki bezpyłowe
  • Cleaner
  • Baza pod lakier hybrydowy
  • Kolorowy lakier hybrydowy, np. KAUCZUKOWY LAKIER HYBRYDOWY marki NEESS z edycji ZIMOWA IMPRESJA
  • Top hybrydowy
  • Oliwka do skórek

PRZYGOTOWANIE

Wykonanie manicure hybrydowego zaczynamy od przygotowania płytki.

Za pomocą pilniczka o gradacji 100/180 nadajemy paznokciom kształt. Drewnianym patyczkiem odsuwamy skórki, które możemy usunąć za pomocą cążek lub nożyczek.

Krok 1

Stylizacje rozpoczynamy od zmatowienia płytki bloczkiem lub bufferem o gradacji 180/240.

Krok 2

Następnie za pomocą cleanera i wacika bezpyłowego odtłuszczamy płytkę paznokcia.

Krok 3

Nakładamy bezbarwną bazę, tak by nie zalać skórek, po czym utwardzamy w lampie LED.

Krok 4

Nanosimy cienką warstwę koloru hybrydowego, zwracając uwagę by nie dostał się nigdzie pod skórki, a następnie utwardzamy w lampie. Czynność tą powtarzamy jeszcze raz.

Krok 5

Na zakończenie pokrywamy wszystko cienką warstwą topu hybrydowego, który utrwali kolor i nada stylizacji połysku. Utwardzamy w lampie. Po wyjęciu dłoni z lampy czekamy chwilkę, po czym przemywamy całość wacikiem bezpyłowym nasączonym cleaner’em.

Krok 6

Na zakończenie aplikujemy oliwkę, np. oliwkę NEESS, którą przekazaliśmy Wam do testów w edycji HONEY SKIN, i gotowe!

Mamy nadzieję, że wskazówki naszej Ekspertki – Pauliny Andrzejczak – zachęcą Was do samodzielnych eksperymentów. Podejmiecie wyzwanie? Z niecierpliwością czekamy na Wasze rezultaty!

Nasz ekspert PAULINA ANDRZEJCZAK : „Jestem Licencjonowanym Kosmetologiem o specjalności podologia, obecnie w trakcie studiów magisterskich. Od 6 lat zajmuję się stylizacją paznokci, która jest moją pasją i zamiłowaniem. Moim konikiem w pracy stylistki jest technika, trwałość i naturalny wygląd paznokci. Najlepiej czuję się w wykonywaniu stylizacji hybrydowych. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i śledzenie nowinek kosmetycznych.”

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty