NEESS

o marce
NEESS to marka córka znanego na całym świecie producenta akcesoriów kosmetycznych firmy Donegal. Powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie na nienaganny, długotrwały manicure, który zapewni komfort oraz wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Linia lakierów hybrydowych, a także delikatne dla skóry produkty do samodzielnego wykonywania manicure w domu i salonie cieszą się dziś ogromną popularnością wśród kobiet w Polsce, ale również i Europie. Donegal istnieje na rynku ponad 25 lat, produkty marki charakteryzuje wysoka jakość w przystępnej cenie, a także doświadczenie i najnowocześniejszych rozwiązania podążające za stale zmieniającymi się trendami. Produkty marki można kupić w 18 krajach, między innymi w Kazachstanie, Białorusi, Rosji, Azerbejdżanie, Grecji, Słowacji, na Cyprze, jak również Islandii. NEESS, czyli linia związana z manicure hybrydowym podbija serce kobiet w całej Europie, dzięki bogatej palecie barw i wykończeniu, ale również dzięki przystępnej cenie i pięknym opakowaniom kojarzącym się z luksusem.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty