NEESS

o marce
NEESS to marka córka znanego na całym świecie producenta akcesoriów kosmetycznych firmy Donegal. Powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie na nienaganny, długotrwały manicure, który zapewni komfort oraz wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Linia lakierów hybrydowych, a także delikatne dla skóry produkty do samodzielnego wykonywania manicure w domu i salonie cieszą się dziś ogromną popularnością wśród kobiet w Polsce, ale również i Europie. Donegal istnieje na rynku ponad 25 lat, produkty marki charakteryzuje wysoka jakość w przystępnej cenie, a także doświadczenie i najnowocześniejszych rozwiązania podążające za stale zmieniającymi się trendami. Produkty marki można kupić w 18 krajach, między innymi w Kazachstanie, Białorusi, Rosji, Azerbejdżanie, Grecji, Słowacji, na Cyprze, jak również Islandii. NEESS, czyli linia związana z manicure hybrydowym podbija serce kobiet w całej Europie, dzięki bogatej palecie barw i wykończeniu, ale również dzięki przystępnej cenie i pięknym opakowaniom kojarzącym się z luksusem.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty