Zapisz się do naszego newslettera!

Inny wymiar złuszczania Twojej skóry – peelingi gommage od marki FLOSLEK

sie 11, 2022

Inny wymiar złuszczania Twojej skóry – peelingi gommage od marki FLOSLEK

sie 11, 2022

Złuszczanie martwego naskórka niezależnie od rodzaju i typu naszej skóry to bardzo ważny element na drodze do świadomej pielęgnacji. Jest niezbędne, do tego, by utrzymać właściwą kondycję skóry, ułatwić działanie innych kosmetyków, ale także dogłębnie oczyścić i walczyć z bardzo nielubianymi przez nas rozszerzonymi porami. Czy znacie jednak peeling typy gommage? Czy wiecie, na czym polega i czemu dedykowany jest nawet skórom naczyniowym? Zostańcie z nami i przekonajcie, że warto spróbować.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST PEELING GOMMAGE?

Tak naprawdę to jeden z najłagodniejszych peelingów, dzięki któremu możemy oczyścić skórę i pozbyć się martwego naskórka. Szczególnie rekomendowany jest osobom ze skórami naczyniowymi. W bardzo dużym uproszczeniu można o nim powiedzieć, że jest połączeniem peelingu mechanicznego z enzymatycznym, który jeszcze dodatkowo łączymy z masażem skóry wykonując ruch tzw. gumkowania. Cały proces i sekret polega na tym, że po nałożeniu produktu na twarz nie zmywa go się wodą, ale roluje i ściera z twarzy delikatnymi, okrężnymi ruchami. Resztki produktu połączone z martwym naskórkiem przypominają wiórki z gumki do ścierania, stąd też taka, a nie inna nazwa dla tego rodzaju peelingu. Składy peelingów gommage łączą w sobie delikatne drobinki ścierające wraz z komponentami złuszczającymi np. enzymami i kwasami tak jak w przypadku peelingów marki FLOSLEK, które umieściliśmy dla Was w pudełku ENJOY THE SUNSHINE.

FLOSLEK PEELLOVE – PEELINGI GOMMAGE, KTÓRE ODMIENIĄ TWOJĄ PIELĘGNACJĘ

Dwa rodzaje peelingów PEELOVE marki FLOSLEK (wersja różowa z ekstraktem z peoni lub wersja niebieska z Earth Marine Water), które mogłyście znaleźć w naszej lipcowej edycji to idealna propozycja do rozpoczęcia przygody z peelingami typu gommage. Ich składy bazują na połączenie kwasów AHA o działaniu złuszczającym, odblokowującym pory i jednocześnie nawilżającym. Ich wesołe opakowania i piękne, kolorowe opakowania zachęcają, by sięgać po nie jak najczęściej, jednak pamiętajcie, że peelingów nie należy stosować więcej niż dwa razy w tygodniu.

Jeśli zastanawiacie się, jak prawidłowo je stosować to już Wam wyjaśniamy. Schemat jest bardzo prosty i należy: oczyścić dokładnie naszą skórę i nałożyć tonik, następnie nałożyć peeling dokładnie tak, jak maseczkę (ominąć okolice oczu i ust). Dalej należy chwilę odczekać i wykonać masaż twarzy i „zetrzeć” peeling z twarzy. Potem już tylko umyć twarz ciepłą wodą i przejść do dalszej pielęgnacji w zależności od potrzeb. Wersja różowa z ekstraktem z peonii zadziała dodatkowo kojąco oraz łagodząco, natomiast niebieska zawierająca Earth Marine Water to dawka reminalizacji i detoksykacji Waszej skóry. Jesteśmy pewni, że niezależnie od wariantu, na który trafiłyście w ENJOY THE SUNSHINE przygoda z tymi wyjątkowymi peelingami będzie owocna i pozwoli Wam odkryć nowy wymiar pielęgnacji swojej skóry! Koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

Jeden z dwóch PEELINGÓW GOMMAGE PEELOVE od marki FLOSLEK wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Ci odkryć nieznane dotąd obszary pielęgnacji skóry (i nie tylko!) mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ENJOY THE SUNSHINE, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty