HUBISLAB

o marce

Koreańska marka założona w 2017 roku. Główną zasadą HUBISLAB jest stosowanie bezpiecznych i innowacyjnych składników, które wnikają głęboko w strukturę skóry, dzięki czemu efekt ich działania jest zmaksymalizowany.

HUBISLAB stale się rozwija i doskonali kosmetyki w oparciu o badanie procesów biologicznych zachodzących w skórze. Marka wprowadza regularnie nowe kosmetyki o najwyższej skuteczności i jakości. Produkty HUBISLAB są doskonalone zgodnie z najnowszymi badaniami, aby stale poprawiać kondycję skóry, dając długotrwały efekt. Nadrzędnym celem HUBISLAB jest utrzymanie zdrowej i pięknej skóry przez całe życie.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty