HERBAPOL POLANA

o marce

HERBAPOL POLANA to marka, która specjalizuje się w dwukierunkowej, kompleksowej pielęgnacji skóry. Tworzy naturalne kosmetyki oraz suplementy diety z uwzględnieniem holistycznego podjęcia do pielęgnacji. Marka oferuje swoim Klientom całe spektrum sprawdzonych i wysoko naturalnych produktów z naciskiem na skuteczną pielęgnację w domowych warunkach. Wśród kosmetyków można znaleźć serię odmładzającą, nawilżającą czy rewitalizującą, natomiast w przypadku suplementów diety znajdziemy trzy rodzaje esencji: z kwasem hialuronowym, koenzymem Q10 oraz z kolagenem i witaminą C. Każde opakowanie zawiera wygodne w użyciu saszetki. Tak skomponowana oferta HERBAPOL POLANA pozwala zadbać o siebie nie tylko na zewnątrz, ale i od środka.

Poznaj bliżej markę

    

HERBAPOL POLANA

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty