HAIR EXPERT by Wojciech Zieliński

o marce

Marka profesjonalnych kosmetyków stworzona przez znanego od lat stylisty i kreatora Wojciecha Zielińskiego. Produkty HAIR EXPERT dedykowane są przede wszystkim włosom problematycznym tj. zniszczonym, cienkim, wypadającym czy też farbowanym. Kosmetyki bazują na lekkich formułach opartych na naturalnych składnikach dla uzyskania widocznej poprawy kondycji i jakości włosów bez efektu obciążenia. Marka oferuje najwyższą jakość, dostępną dla każdego i to w domowych warunkach. Produkty HAIR EXPERT kompleksowo pielęgnują i wzmacniają włosy, nadając zdrowy wygląd, ułatwiając rozczesywanie i przeciwdziałając łamaniu. W ofercie marki znajdziemy szampony, odżywki, maski, spraye oraz olejki.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty