HAGI

o marce

Jest to rodzinna firma, założona przez Hannę – mamę, Agatę i Gabrielę – córki. Nazwa jak można, zauważyć pochodzi od imion założycielek, które tworząc swoje produkty nie tylko, dają swoim klientom dużo dobra, ale też czerpią z tego cały ogrom przyjemności.  Wśród oferty marki możemy znaleźć kosmetyki do twarzy, ciała, dla dzieci oraz zestawy prezentowe i świece. Warto również wspomnieć, że laboratorium tej marki znajduje się w niecodziennym miejscu, a mianowicie na leśnej polanie, która dzięki szklanym ścianom dosłownie wdziera się do środka. Musi to być nadzwyczajny widok, tym bardziej że HAGI zajmuje się wytwarzaniem kosmetyków naturalnych, które idealnie odpowiedzą na  nasze wszystkie pielęgnacyjne potrzeby. Zajrzyj na stronę marki, by poznać wszystkie naturalne odsłony pielęgnacyjnych doznań od HAGI.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty