GIFT OF NATURE BY VIS PLANTIS

o marce
Polska marka kosmetyków naturalnych, która powstała w laboratoriach Elfa Pharm Polska. Tworzy wegańskie produkty w zgodzie z naturą, zwierające ponad 90% składników naturalnych. Charakteryzuje je sprawdzona moc, znanych od pokoleń, ziół – czarnuszki, czystka, oregano i lukrecji, których działanie zostało wzmocnione innowacyjnymi czynnikami aktywnymi.
Efektywne działanie, piękne opakowania oraz przystępne ceny sprawiają, że produkty marki GIFT OF NATURE cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentek. Każda z nich znajdzie w ofercie marki kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów w doskonałej jakości i świetnej cenie.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty