GARNIER

o marce

Znana, międzynarodowa marka, która oferuje rozwiązania pielęgnacyjne do włosów, twarzy czy ciała. Marka wciąż się rozwija, dostarczając na rynek coraz to bardziej innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb swoich klientów z zachowaniem atrakcyjności pod każdym względem, również cenowym. Każdy z kosmetyków GARNIER posiada Certyfikat Cruelty Free w ramach programu Leaping Bunny!

Marka słynie z utożsamianiem się z naszą planetą, tworząc zielone zobowiązania GARNIER, które są początkiem podróży w zieloną przyszłość. Zachęca, by małymi krokami zmieniać świat w sposób przyjemny i zrównoważony. GARNIER działa kompleksowo w ramach solidarnego pozyskiwania surowców, ulepszenia biodegradowalności formuł, tworzenia opakowań z recyklingu i do recyklingu,

pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, wykorzystywanej w firmowych zakładach przemysłowych. To marka, której zaufały miliony ludzi, i która nie spoczęła na laurach, wręcz przeciwnie każdego dnia tworzy nowe produkty chętnie stosowane przez konsumentów na całym świecie.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty