GARNIER

o marce

Znana, międzynarodowa marka, która oferuje rozwiązania pielęgnacyjne do włosów, twarzy czy ciała. Marka wciąż się rozwija, dostarczając na rynek coraz to bardziej innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb swoich klientów z zachowaniem atrakcyjności pod każdym względem, również cenowym. Każdy z kosmetyków GARNIER posiada Certyfikat Cruelty Free w ramach programu Leaping Bunny!

Marka słynie z utożsamianiem się z naszą planetą, tworząc zielone zobowiązania GARNIER, które są początkiem podróży w zieloną przyszłość. Zachęca, by małymi krokami zmieniać świat w sposób przyjemny i zrównoważony. GARNIER działa kompleksowo w ramach solidarnego pozyskiwania surowców, ulepszenia biodegradowalności formuł, tworzenia opakowań z recyklingu i do recyklingu,

pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, wykorzystywanej w firmowych zakładach przemysłowych. To marka, której zaufały miliony ludzi, i która nie spoczęła na laurach, wręcz przeciwnie każdego dnia tworzy nowe produkty chętnie stosowane przez konsumentów na całym świecie.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty