FROJO

o marce
Proste składy, połączenie siły owoców z warzywami i energiczne opakowania – to główne cechy wyróżniające FROJO na rynku kosmetycznym. Marka powstała jako osobny człon dla LA-LE, znanego i lubianego producenta kosmetyków naturalnych i choć w zupełnie innej formie i założeniach to jednak ściśle połączona jakością oraz dbałością o prostotę formy. FROJO to jedna z niewielu dostępnych, polskich marek, która w swoich formułach postanowiła wykorzystać moc warzyw – por, dynia, seler czy pomidor to tylko kilka przykładów zastosowanych w kosmetykach. Połączenie owocowo-warzywne wprowadza odbiorców w niszowy świat pielęgnacji pozwalając na odkrywanie zupełnie nowych szlaków i trendów. Co więcej – kosmetyki zostały wzbogacone również sporą dawką witamin tworząc tym samym niezwykle odżywcze mieszanki. Dodatkowym atutem są zniewalające, świeże zapachy. Wszystkie kosmetyki wykonywane są ręcznie w małych partiach dzięki czemu zawsze są świeże i gotowe na kolejne wyzwania bez potrzeby stosowania kontrowersyjnych konserwantów.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty