FITOMED

o marce

To polski producent kosmetyków tworzonych z pasją i miłością do natury z bogatą historią – działa na rynku od ponad 20 lat! W ofercie marki znajdziemy gamy wysoce naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Odpowiednio dobrane kompozycje składników bazują głównie na wyciągach z polskich ziół. 

Firmie zależy na doskonałej jakości i zadowoleniu swoich Klientów, dlatego czynnie inwestuje w badania konsumenckie, użytkowe oraz skuteczności. Podąża za duchem czasu i jednocześnie dba o podtrzymanie tradycji. 

Marka osiągnęła wiele sukcesów, jednak nie spoczywa na laurach i bez przerwy przedstawia swoim konsumentom nowe, przyjazne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji. Obecnie w ofercie znajdziemy m.in. kremy, sera, esencje i olejki. 

FITOMED daje gwarancję efektów i bezpieczeństwa! Co potwierdza ważna do dziś filozofia marki sprzed 20 lat „działania w zgodzie i przyjaźni z naszą rodzimą naturą”.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty