FITOMED

o marce

To polski producent kosmetyków tworzonych z pasją i miłością do natury z bogatą historią – działa na rynku od ponad 20 lat! W ofercie marki znajdziemy gamy wysoce naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Odpowiednio dobrane kompozycje składników bazują głównie na wyciągach z polskich ziół. 

Firmie zależy na doskonałej jakości i zadowoleniu swoich Klientów, dlatego czynnie inwestuje w badania konsumenckie, użytkowe oraz skuteczności. Podąża za duchem czasu i jednocześnie dba o podtrzymanie tradycji. 

Marka osiągnęła wiele sukcesów, jednak nie spoczywa na laurach i bez przerwy przedstawia swoim konsumentom nowe, przyjazne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji. Obecnie w ofercie znajdziemy m.in. kremy, sera, esencje i olejki. 

FITOMED daje gwarancję efektów i bezpieczeństwa! Co potwierdza ważna do dziś filozofia marki sprzed 20 lat „działania w zgodzie i przyjaźni z naszą rodzimą naturą”.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty