FILORGA

o marce

Laboratorium FILORGA powstało w 1978 roku we Francji. Historia marki zaczyna się od dr Michela Tordjmana, francuskiego lekarza z pasją do biologii komórkowej. Po latach badań nad fizjologią skóry dr Tordjman wynalazł unikalną polirewitalizującą formułę do iniekcji, która może oddziaływać na kluczowe parametry kondycji skóry. Z tej pasji w Laboratoires FILORGA narodziła się pasja do tworzenia kosmetyków, które zapewniają wyjątkowe korzyści skórze podczas codziennego użytkowania.  

Laboratorium FILORGA podchodzi do pielęgnacji skóry w sposób holistyczny tworząc kosmetyki chroniące komórki przed czynnikami zewnętrznymi przyspieszającymi proces starzenia. Precyzyjnie skomponowane formuły wszystkich preparatów pozwalają skutecznie spowolnić proces starzenia oraz zniwelować jego objawy. 

Marka FILORGA bez przerwy opracowuje nowe, lepsze rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry, pozwalające przywrócić młody wygląd, jędrność, blask i gęstość skóry.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty