FEMANNOSE® N

o marce
FEMANNOSE® N to marka z portfolio firmy KLOSTERFRAU HELTCARE GROUP. Produkt FEMANNOSE® N z D-mannozą stosuje się w profilaktyce i leczeniu wspomagającym zapalenie pęcherza moczowego i innych infekcji dolnych dróg moczowych. FEMANNOSE® N z naturalną D-mannozą – leczy w sposób ukierunkowany na źródło, a tym samym może złagodzić objawy zapalenia pęcherza i infekcji dróg moczowych. Obecnie co druga kobieta przechodzi zapalenie pęcherza co najmniej raz w życiu. Nie należy ignorować nawet pierwszych objawów infekcji, trzeba działać szybko, aby zminimalizować ryzyko powikłań. Przy odpowiedniej terapii infekcja pęcherza zwykle kończy się w ciągu trzech dni. Rozwiązaniem może być leczenie i zapobieganie przez zastosowanie FEMANNOSE® N, wyrobu medycznego dostępnego w praktycznej saszetce.

Poznaj bliżej markę

     

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty