FaceBoom

o marce

Marka FaceBoom pragnie troszczyć się o cerę swoich klientek. W portfolio FaceBoom znajdują się kosmetyki dla cery tłustej i mieszanej, borykającej się z niedoskonałościami i nadmiernym wydzielaniem sebum oraz do cery suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii.

Kosmetyki te nie zawierają w swoim składzie SLS, PEG-ów czy olei mineralnych, a jedynie wegańskie formuły, zawierające aż do 99% składników pochodzenia naturalnego. FaceBoom to kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla każdej dziewczyny, tej przebojowej, która jak prawdziwa It-girl wyznacza trendy i tej, która ma je za nic, i jak przystało na alternatywkę -kroczy własną ścieżką, tej, która nie bojąc się ryzyka podąża za wielkimi marzeniami i tej, która odpuszcza gonitwę i cieszy się „tu i teraz”.

„Piękno tkwi w każdej z Was – nie ma wieku czy idealnej wagi. Uwolnij się od narzuconych wzorców idealnego wyglądu! Skończ z samokrytyką, nie oceniaj siebie czy jesteś wystarczająco szczupła, gładka, a może zbyt piegowata. Nie hejtuj innych. Uwierz w siłę kobiet i zaakceptuj siebie! Zostań #PinkPowerGirl. Odnajdź swoją prawdziwą siłę i zaakceptuj swoje naturalne piękno.”

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty