Zapisz się do naszego newslettera!

Efekt anti-pollution- tarcza ochronna dla skóry

mar 16, 2021

Efekt anti-pollution- tarcza ochronna dla skóry

mar 16, 2021

boks kosmetyczny

Codziennie borykamy się z nadmiarem niekorzystnych czynników, które znacznie pogarszają stan naszej skóry. Należą do nich między innymi tlenki węgla, metale ciężkie, stosowana latem klimatyzacja oraz cząsteczki smogu. W skład smogu wchodzą szkodliwe substancje chemiczne, takie jak pyły zawieszone, wodorotlenki, tlenki azotu i siarki. Możemy zminimalizować negatywny wpływ wszechobecnych zanieczyszczeń na naszą skórę poprzez stosowanie produktów kosmetycznych o działaniu anti-pollution. Tworzą one barierę ochronną pomiędzy skórą a niekorzystnymi czynnikami środowiska. Do tego typu produktów należy DERMOAKTYWNY KREM SKÓRA ODWODNIONA marki SHECELL dermatologic. Sięgnij po niego, aby efektywnie chronić swoją skórę, a także dowiedz się więcej o składzie aktywnej formuły produktu i marce SHECELL dermatologic.

INNOWACYJNOŚĆ W SŁUŻBIE ZDROWEJ SKÓRY

SHECELL dermatologic to marka stworzona przez naukowców, pionierów w dziedzinie dermatologii, specjalnie dla osób ze skórą wymagającą wyjątkowej pielęgnacji i ochronny. Misją marki jest walka o zdrowie i urodę w obliczu narastającego kryzysu cywilizacyjnego, jakim jest stale pogarszający się stan środowiska oraz życie w permanentnym stresie.

Według badań:

  • 60% Polaków żyje w miastach, gdzie stan powietrza pogarsza się z każdym momentem,
  • 90% mieszkańców Polski codziennie wdycha szkodliwe substancje,
  • 9 mln Polaków pali papierosy.

Wobec tak niepokojących statystyk, formuły wszystkich produktów SHECELL zostały oparte o opracowany przez polskich naukowców innowacyjny, w pełni naturalny, przebadany medycznie i opatentowany biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™, który tworzy na skórze trójwymiarową siatkę 3D skutecznie chroniącą przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Opracowując składy kosmetyków, naukowcy SHECELL świadomie sięgają po najnowsze trendy w dermatologii oraz światowe technologie. Dlatego właśnie w recepturach poszczególnych produktów SHECELL dermatologic marka stosuje surowce aktywne w maksymalnie skutecznym stężeniu, otrzymywane nowoczesnymi metodami, specjalnie dopasowane do potrzeb konkretnego typu skóry.

GŁÓWNE SKŁADNIKI KOSMETYKÓW SHECELL DERMATOLOGIC

Marka SHECELL powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości produktów i realnych efektach ich działania. Dlatego w kosmetykach marki znajdziesz opatentowane składniki aktywne, które działają dwutorowo: otaczają skórę prawdziwą „tarczą ochronną” zabezpieczając przed szkodliwym działaniem smogu, promieniowania UV, działaniem wolnych rodników a przy tym jednocześnie regenerują, koją i nawilżają.

Należą do nich między innymi cztery główne składniki:

  • BIOPOLIMER DIBUSHILED PRO-HEAL™ – tworzy na powierzchni skóry trójwymiarową siatkę, która chroni przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego zapewniając doskonałą ochronę anti-pollution.
  • GLYCOFILM® 1.5P – tworzy nieokluzyjny film na powierzchni skóry chroniąc ją przed zanieczyszczeniami. Nadaje efekt tzw. „drugiej skóry” stanowiąc doskonałą ochronę anti-pollution.
  • OPTISOL™ OTP-1 – to nowoczesny nieorganiczny filtr słoneczny i jednocześnie doskonały wymiatacz wolnych rodników. Nie tylko daje szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, a jednocześnie ukrywa zaczerwienienia i rozszerzone naczynka.
  • MATRIXYL® SYNTHE’6™ – to innowacyjny, bardzo silny, niskocząsteczkowy peptyd przeciwzmarszczkowy, który wzmacnia syntezę sześciu głównych składników odbudowujących oraz wzmacniających strukturę skóry.

KOSMETYK DOSTOSOWANY DO MIEJSKIEGO STYLU ŻYCIA

Jeden z produktów marki SHECELL dermatologic– DERMOAKTYWNY KREM SKÓRA ODWODNIONA zamieściliśmy w boxie ESENCJA KOBIECOŚCI. Ten innowacyjny dermokosmetyk miejski w trendzie anti-pollution jest szczególnie polecany do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej kobiet w każdym wieku. Ponieważ miasto nigdy nie śpi, więc i nasza skóra nie może pozwolić sobie na odpoczynek bez odpowiedniej pielęgnacji. Otulający krem utrzymuje efekt nawilżenia przez 24h. Produkt przeznaczony jest do skóry zmęczonej, która zmaga się z odwodnieniem, suchością i stresem. Spragnionej natychmiastowego nawilżenia i blasku. Kosmetyk ten jest idealny dla każdego typu cery i dostosowuje się do miejskiego stylu życia. 

Innowacyjna formuła PatcH2O™, stopniowo uwalniana z mikrosieci do warstwy rogowej naskórka, zapewnia długotrwałe i wielopoziomowe nawilżenie skóry. Połączenie kompleksów kwasu hialuronowego i hydromocznika spowalnia proces starzenia się skóry, nadając jej jędrność i elastyczność. Olej szafranowy odżywia i wygładza zmęczoną skórę twarzy, a opatentowany biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™ tworzy na powierzchni skóry siateczkę 3D zabezpieczającą przed niekorzystnymi czynnikami środowiska takimi jak wolne rodniki, smog, promieniowanie UV, chroniąc skórę i spowalniając procesy starzenia.

Jeżeli zainteresował Cię temat kosmetyków w trendzie anti-pollution i masz ochotę przetestować krem od SHECELL, nie wahaj się i już dziś zamów box ESENCJA KOBIECOŚCI (TUTAJ). W pudełeczku znajdziesz wiele wspaniałych produktów, które mogą Cię zaskoczyć i wzbogacić Twój codzienny rytuał pielęgnacyjny. O zawartości boxa możesz przeczytać TUTAJ.

Artykuł powstał na podstawie materiałów dostępnych na stronie www.shecelldermo.pl

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

Pure Beauty Box So Fabulous

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Usta gotowe na wszystko z kolagenową maseczką marki PIERRE RENE!

Usta gotowe na wszystko z kolagenową maseczką marki PIERRE RENE!

Lubicie matowe pomadki albo macie tendencję do przesuszających się warg? Nadchodząca wielkimi krokami zimna jesień to ogromne wyzwanie dla naszych ust i najwyższy czas zadbać o nie świadomie, ponieważ właśnie teraz wszystkie problemy mogą się nasilać. A jeśli po...

Pure Beauty