ECODENTA

o marce

Marka Ecodenta to połączenie osiągnięć nauki z miłością i pasją do natury, czego odzwierciedleniem jest bogata oferta produktów przeznaczonych do codziennej higieny jamy ustnej. Cechą charakterystyczną Ecodenta jest nieustanny rozwój, poszukiwanie nowych technologicznie rozwiązań, odpowiadanie na najnowsze i najgorętsze trendy i kwestionowanie utartych do tej pory szlaków w higienie jamy ustnej.

Szeroka oferta produktów obejmuje trzy podstawowe linie:

  • profesjonalną w skład, której wchodzą specjalistyczne produkty do wybielania, przeciwdziałania próchnicy, ale także skierowane dla najmłodszych w różnorakich formach od pianek, przez płyny na pastach do zębów kończąc
  • organiczną na bazie najlepszych i najskuteczniejszych naturalnych składników certyfikowaną przez jednostkę Cosmos Organic
  • zieloną, w której skład został opracowany głównie na ziołowych ekstraktach i składnikach roślinnych

Całość oferty marki zwieńczona jest również szeroką gamą szczoteczek do zębów od najbardziej miękkich, przez dedykowane maluchom na biodegradowalnych rozwiązaniach kończąc. Niewątpliwą zaletą Ecodenta jest głęboki szacunek do zwierząt, dlatego większość oferty tworzona jest w oparciu o formuły wegańskie, a sam proces produkcyjny nie ma powiązań z testami na zwierzętach na żadnym etapie produkcji. Nad jakością oraz bezpieczeństwem tworzenia marki czuwa aż pięcioro biotechników z niezwykłą pasją do tworzenia, którzy dążą do osiągnięcia najlepszych jakościowo produktów poprzez połączenie nauki z darami natury.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty