Zapisz się do naszego newslettera!

DZIEŃ 16. KALENDARZ ADWENTOWY – POTRÓJNA DAWKA KWASU HIALURONOWEGO OD MARKI NATUR PLANET

gru 16, 2023

DZIEŃ 16. KALENDARZ ADWENTOWY – POTRÓJNA DAWKA KWASU HIALURONOWEGO OD MARKI NATUR PLANET

gru 16, 2023

Witajcie w szesnastym dniu odkrywania zawartości naszego KALENDARZA ADWENTOWEGO CHRISTMAS TIME. Dziś przed Wami produkt od marki NATUR PLANET, który swoim wizualnym wyglądem idealnie wpasował się w naszą grafikę (nazwą troszeczkę też, więc to chyba przeznaczenie!). Nie o kolor i aspekty techniczne tu jednak chodzi, a o działanie oraz efekty na naszej skórze, ale i tu możecie być w pełni spokojne. Przed Wami HIALU PURE 7% – wspaniałej jakości skuteczne serum z kwasem hialuronowym o potrójnym działaniu i niezwykle intensywnym działaniu.

SIŁA I MOC KWASU HIALURONOWEGO I DLACZEGO WIELKOŚĆ CZĄSTECZEK MA ZNACZENIE?

Wydawać by się mogło, że rynek kosmetyczny powiedział już wszystko na temat kwasu hialuronowego. Jest to jeden z najbardziej znanych i popularnych składników występujących w niezliczonej ilości kosmetyków w drogerii. Jesteśmy pewni, że miałyście ich co najmniej kilka w swojej urodowej przygodzie. Czy da się więc zrobić w jego kwestii coś jeszcze?  Sprawić, że będzie się wyróżniał na tle innych produktów z jego zawartością? 

Marka NATUR PLANET skutecznie udowodniła nam, że można dokonać rewolucji nawet wśród tematu, który wydawałby się już powszechny i doskonale znany. W jaki sposób? Tworząc produkt o wysokim stężeniu i z wzięciem pod uwagę różnych wielkości cząsteczek tego niesamowitego bądź co bądź składnika. Tak – kwas hialuronowy kwasowi hialuronowemu nierówny, a to, w jakiej wielkości cząsteczek występuje ma ogromne znaczenie dla jego działania. 

Warto wiedzieć, że ultramałocząsteczkowy ma zdolność do penetracji głębszych warstw skóry, gdzie dostarcza efektywnego nawilżenia i wpływa na poprawę elastyczności podczas gdy małocząsteczkowy poprawia jędrność i wzmacnia transport pozostałych składników z kosmetyków. Mamy jeszcze postać wielkocząsteczkową, która z kolei tworzy na naszej skórze coś w rodzaju bariery ochronnej, dzięki czemu zapobiega utracie wody z naskórka, cudownie wygładza i sprawia, że skóra jest jedwabista w dotyku.  Jak same widzicie dobór odpowiednich wielkości cząsteczek ma ogromne znaczenie… no, chyba że macie w ręku HIALU PURE 7%. Marka NATUR PLANET w swoim serum połączyła bowiem wszystkie wielkości cząsteczek! Mamy więc tu kosmetyk o wszechstronnym, bardzo efektywnym działaniu i korzyściami płynącymi z poszczególnych rodzajów kwasu hialuronowego. Niesamowite i wspaniałe – jesteśmy zachwyceni! To jednak nie koniec jego zalet, ponieważ największa magia tkwi … w niespotykanie wysokim stężeniu. I tu musimy również zatrzymać się na chwilę.

7% STĘŻENIE POTRÓJNEGO KWASU HIALURONOWEGO

Większość dostępnych serum z kwasem hialuronowym na rynku nie przekracza 5% stężenia tego składnika, natomiast NATUR PLANET postanowiło użyć go aż w 7%, co czyni go naprawdę wyjątkowym, ale także bardzo intensywnym w swoim działaniu. Tak uderzeniowa dawka kwasu hialuronowego przynosi spektakularny efekt nawilżenia, ujędrnienia, zwiększenia elastyczności, a także odbudowy i regeneracji, jednak należy pamiętać o zachowaniu kilku zasad, by móc cieszyć się efektem w pełno. 

Po pierwsze, jeżeli nigdy nie używałyście kwasu hialuronowego w takiej postaci lub macie wyjątkowo suchą skórę w pierwszych dniach stosowania możecie odczuwać pieczenie oraz zauważyć zaczerwienie. Jest to spowodowane intensywnym miejscowym nawilżeniem skóry, ale efekt ten jednak powinien minąć po kilku zastosowaniach. Po drugie i co bardzo ważne – serum wymaga nałożenia na nie kremu. Pozwólcie mu się wchłonąć, jednak po kilku chwilach nałóżcie swój ulubiony krem, by domknąć działanie kwasu hialuronowego i osiągnąć najlepszy efekt. Pominięcie tego kroku może skutkować nadmiernym ściągnięciem i dyskomfortem, dlatego prosimy, żebyście wzięły to do serca. Propozycję NATUR PLANET możecie stosować zarówno na skórę twarzy, pod oczami, a także na szyję jak i dekolt pamiętając o tym, o czym napisaliśmy wyżej. Efekt pielęgnacyjny będzie widoczny naprawdę szybko, dlatego jeśli cenicie sobie profesjonalne i zaawansowane formuły to jesteśmy przekonani, że dzisiejsze okienko i HIALU PURE 7% spełni Wasze największe oczekiwania.

Z wielką niecierpliwością czekamy na Wasze wrażenia i opinie. Napiszcie nam w komentarzu, czy podoba Wam się taka propozycja i jaki jest Wasz stosunek do kwasu hialuronowego. Zapraszamy Was jak zawsze jutro po nową dawkę wiedzy i kolejne wspaniałe odkrycie kosmetyczne. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty