Zapisz się do naszego newslettera!

DRUGI KROK W PIELĘGNACJI TWARZY – TONIZOWANIE Z MARKĄ MIOBEL

lut 24, 2022

DRUGI KROK W PIELĘGNACJI TWARZY – TONIZOWANIE Z MARKĄ MIOBEL

lut 24, 2022

Tonizowanie skóry to niezbędny krok w pielęgnacji każdego rodzaju skóry… jednak wciąż bardzo często pomijany. Dziś opowiemy Ci o wszystkich jego zaletach i mamy nadzieję, że przekonamy Cię do tego, żeby nigdy więcej nie traktować toniku po macoszemu. Przed Wami jedna z gwiazd naszego PURE BEAUTY BOX ROYALty – marka MIOBEL, która zagościła u nas po raz pierwszy. Zostańcie z nami!

DLACZEGO TONIZOWANIE SKÓRY JEST NIEZBĘDNYM ELEMENTEM PIELĘGNACJI?

Tonizowanie to drugi etap naszej pielęgnacji, krok przechodni pomiędzy oczyszczaniem, czyli myciem skóry, a nałożeniem kremu lub serum. Tonik lub hydrolat, którego używacie ma przede wszystkim za zadanie przywrócić skórze odpowiednie pH naruszone podczas oczyszczania, a tym samym przygotowanie jej do nałożenia kosmetyków właściwych tj. kremu lub serum. Tonik stanowi więc pomost pomiędzy jednym a drugim etapem, a zaniedbanie jego nakładania sprawia, że schemat właściwej pielęgnacji skóry zostaje zaburzony tym samym powodując jej niewłaściwy przebieg.

Skóra bez uprzedniego stonizowania sama będzie próbować przywrócić jej odpowiednie pH, ale nałożenie kremu zanim proces zakończy się sprawi, że pielęgnacja nie będzie efektywna jak tego oczekujemy. Oczywiście oprócz przywracania pH w zależności od składu tonik lub hydrolat będzie dodatkowo wykazywał osobne działanie pielęgnacyjne np. nawilżające, odżywcze, kojące czy regulujące nadmiar produkowanego sebum. Same widzicie, że tonizowanie ma naprawdę wiele zalet! Jeśli więc czujesz, że powinnaś nad tym popracować razem z marką MIOBEL postaramy się przekonać Cię, że naprawdę warto!

MIOBEL – POLSKA MARKA NA STRAŻY PERFEKCYJNYCH SKŁADÓW

Marka MIOBEL, która pojawiła się w naszym boxie ROYALTY wraz ze swoim tonikiem do twarzy z malinami to polska perełka, która choć jest na rynku od niedawna to już zdążyła skraść serca Klientek. Minimalistyczna, tworzona z miłości i pasji do natury marka od samego początku podkreśla, że nadrzędnym celem produkcji ich kosmetyków jest najwyższa jakość – od surowca, przez formułę aż na opakowaniu i dbałości o środowisko kończąc. Na ten moment w ofercie mamy trzy kosmetyki – wspomniany już przez nas tonik oraz dwa kremy o lekkiej jak chmurka konsystencji dostosowane do potrzeb skór od suchej, aż po mieszaną.

TONIK RÓŻA Z MALINĄ MIOBEL, który znalazłyście w naszej limitowanej edycji ROYALTY to kosmetyk, który dzięki swojemu składowi odpowiada na potrzeby każdej skóry, a jego główne działanie skupia się wokół nawilżenia, łagodzenia oraz oczywiście tonizowania. Dwa bazowe hydrolaty – z róży damasceńskiej oraz malin wzbogacone są wąkrotką azjatycką, lipą szerokolistną, rokitnikiem zwyczajnym, a także specjalnie opracowanym kompleksem z 5 alg, które razem tworzą niezwykle skuteczną mieszankę nawilżająco-odżywczą.

Tonik został zamknięty w wygodnej, szklanej butelce z ciemnego szkła, które ma pomóc chronić jego pełnię właściwości. Używajcie go codziennie, zawsze po oczyszczeniu swojej skóry twarzy, a szybko zauważycie jak doskonale działa. My jesteśmy zachwyceni!

TONIK RÓŻA Z MALINĄ MARKI MIOBEL oraz wiele innych kosmetyków o efektywnym działaniu pielęgnacyjnym, które z pewnością Cię zaskoczą mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ROYALTY, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty