DR. MOLA

o marce

DR. MOLA to firma oferująca swoim klientkom kosmetyki z zakresu pielęgnacji koreańskiej. Marka specjalizuje się w przeuroczych maseczkach do twarzy, których składy nawiązują do wschodnich tradycji. Ich kolorowa grafika oraz nazwy przyciągają uwagę i sprawiają, że dbanie o siebie to nie tylko codzienna rutyna, ale też doskonała zabawa. Kosmetyki dedykowane są w szczególności młodym kobietom, jednak z ich dobroczynnych właściwości mogą cieszyć się osoby w każdym wieku. W ofercie znaleźć możemy dwie serie: Gelato Cup Mask, czyli słodki, wręcz apetyczny deser dla cery oraz Smoothie Mask, która dostarczy skórze sporą porcję witamin, dla osiągnięcia energii i witalności!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty