Zapisz się do naszego newslettera!

Doskonałe rozwiązanie na niedoskonałości od TOŁPA

kw. 19, 2022

Doskonałe rozwiązanie na niedoskonałości od TOŁPA

kw. 19, 2022

Problemy skórne potrafią uprzykrzyć życie nie tylko nastolatkom, ale też osobom z cerą dojrzałą bez względu na jej typ. Zazwyczaj niedoskonałości celują w tzw. strefę T, czyli czoło, nos i brodę. To obszar najbardziej uporczywy, który charakteryzuje się nadmiernym wydzielaniem sebum, dlatego też często pojawiają się na nim wszelkie zmiany skórne. Biorąc pod uwagę skalę problemu, bo przecież każdy może spotkać na swojej twarzy „nieproszonego gościa”, nasze Klientki w boxie SPRING’S CALLING znalazły MASKĘ-PEELING GOMMAGE ZE SREBREM marki TOŁPA.

TOŁPA – MARKA, KTÓRA WYWODZI SIĘ Z PASJI

Profesor Stanisław Tołpa to człowiek, bez którego nie byłoby znanej i lubianej marki TOŁPA. Jak możecie zauważyć, nazwa marki pochodzi właśnie od jego nazwiska. Profesor Tołpa poświęcił całą swoją karierę naukową badaniom torfu, zarówno historii, morfologii, jak i właściwościom chemicznym i biologicznym, a celem jego życia było stworzenie preparatu na bazie torfu o działaniu przeciwnowotworowym. Choć nie udało się udowodnić, że preparat profesora Tołpy leczy nowotwór, naukowiec został zapamiętany jako przykład człowieka wielkiej pasji, zdeterminowanego w dążeniu do celu pomimo przeciwności losu. Po wielu latach badań udało się mu dotrzeć do punktu docelowego – odkrycia metody ekstrakcji TORFU, który do dziś wykorzystywany jest w kosmetykach TOŁPA. Torf TOŁPA ma świetne właściwości wzmacniające i regeneracyjne, w procesie obróbki tego naturalnego tworu organiczno-minerlanego wydobywane jest z niego wszystko co najlepsze dla naszej skóry. Są to fulwokawsy, fenolokwasy, aminokwasy, cukry oraz peptydy. Każdy z tych związków organicznych spełnia inne funkcje i wpływa na poprawę kondycji skóry w niebagatelny sposób.

NIEWIELKI SKŁAD, ALE WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Małe wielkie składniki to ważne hasło firmy, które spotkamy dosłownie na każdym kosmetyku tej marki. W ofercie TOŁPA znajdziemy wegańskie produkty, które mają krótkie, ale precyzyjnie dobrane wysoko naturalne składy. Co skrywają w sobie kosmetyki TOŁPA? Oczywiście wymieniony wcześniej torf, borowinę, czyste mikrosrebro, kwasy, ekstrakty roślinne oraz pantenol. TOŁPA dba, by produkty marki były wolne od parabenów, silikonów czy oleju palmowego, nie są też testowane na zwierzętach. Każdy, kto stosuje te kosmetyki, może czuć się bezpieczny, nawet jeżeli posiada cerę wrażliwą i skłonną do alergii.

MASKA-PEELING GOMMAGE ZE SREBREM, CZYLI SPOSÓB NA GŁADKĄ I OCZYSZCZONĄ CERĘ W KILKA CHWIL

Zastygająca MASKA W FORMIE PEELINGU GOMMAGE bez drobinek to dermokosmetyk marki TOŁPA, który bardzo szybko potrafi uporać się z problemami skórnymi. Maska jest skuteczna i niezwykle prosta w użyciu. Nakładamy ją na twarz i odczekujemy do jej zastygnięcia, po tym czasie ścieramy kosmetyk z twarzy, usuwając jednocześnie martwy naskórek.

Zawarty w masce kwas fitowy sprawia, że pory dosłownie natychmiast zostają oczyszczone, a skóra staje się gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Mikrocząsteczki srebra natomiast eliminują niekorzystne bakterie, które odpowiadają za nawracające niedoskonałości. Maska poprawia jakość skóry, nie tylko pod względem obecnych zmian skórnych, ale też rozjaśnia powstałe wcześniej przebarwienia.

Jak dowodzą przeprowadzone badania, wśród osób korzystających z tego produktu zauważono, że ich pory zwężyły się o 11% już po pierwszym użyciu, natomiast wydzielanie sebum zmniejszyło się nawet o 12%, po 2 tygodniach stosowania.

TOŁPA zna małe wielkie składniki, kocha małą wielką pielęgnację i doskonale wie, jak wygrać tę na pozór nierówną walkę z nawracającym wrogiem! TOŁPA to pasja! To zamiłowanie do piękna, które drzemie w każdym z nas.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty