DONEGAL

o marce

To marka, która od 25 lat jest krajowym i światowym liderem sprzedaży akcesoriów kosmetycznych. Na tle innych marek wyróżnia się nie tylko szerokim asortymentem, który tworzony jest na bieżąco zgodnie z najnowszymi trendami, ale przede wszystkim konkurencyjną ceną przyjazną dla każdego konsumenta. Mimo tego zachowuje najwyższą jakość tworzenia swojej oferty od pędzli do makijażu, przez gąbki, na pilniczkach do paznokci kończąc. Produkty marki można kupić nie tylko w Polsce, ale również w 18 krajach, między innymi w Kazachstanie, Białorusi, Rosji, Azerbejdżanie, Grecji, Słowacji, na Cyprze czy Islandii.
W 2011 marka DONEGAL została wyróżniona tytułem „Przedsiębiorstwa Fair Play”, które potwierdza najwyższą jakość obsługi Klienta i kontrahentów, ale również dbałość i szacunek względem pracowników. Wyróżnienie to zostało przyznane marce aż czterokrotnie, co tylko potwierdza fakt, iż mamy do czynienia tutaj nie tylko z wielkim rynkowym potentatem, ale również strukturą organizacyjną otwartą i pełną szacunku do człowieka. DONEGAL wciąż jest w rozwojowym rozkwicie i mimo swojej ponad dwudziestopięcioletniej historii wciąż zaskakuje swoich odbiorców coraz nowszymi i lepszymi rozwiązaniami.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty