D’ALCHÉMY

o marce

Marka luksusowych preparatów pielęgnacyjnych o działaniu anti-aging. Minimalistyczne opakowania skrywają perfekcyjne wegańskie receptury, oparte na specjalnie dobranych substancjach pochodzenia roślinnego. Kosmetyki pracują w sposób synergiczny, w idealnej harmonii ze skórą. Każdy fascynuje niepowtarzalnym zapachem oraz bogatą konsystencją. Wszystko dokładnie przebadane, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i spektakularne efekty.

Kosmetyki D’ALCHÉMY odpowiadają na potrzeby skóry dojrzałej, problematycznej, suchej i wrażliwej. W ofercie preparaty do oczyszczania i pielęgnacji twarzy, specjalistyczne preparaty do ciała, a także innowacyjne świece do masażu i pielęgnacji skóry.

D’ALCHÉMY – WIĘCEJ NIŻ KOSMETYKI NATURALNE!

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty