Zapisz się do naszego newslettera!

Daj swojej skórze to, co najlepsze

sty 21, 2021

Daj swojej skórze to, co najlepsze

sty 21, 2021

este synergy

Suplementy mają na celu uzupełnienie diety o brakujące w naszym organizmie składniki. Pamiętajmy o tym, by nie zastępowały nam zrównoważonego sposobu żywienia oraz zdrowego typu życia. I przede wszystkim, dla dobra naszej skóry, nie zapominajmy o codziennym piciu wody. Jednakże naszą dietę, która bezsprzecznie wpływa na kondycję skóry, warto czasem wspomóc. Szczególnie, gdy próby zniwelowania problemów skórnych poprzez działanie „od zewnątrz”, np. za pomocą kosmetyków, zawiodły. Dlatego, jeżeli odczuwasz zauważalne zmniejszenie napięcia skóry oraz jej elastyczności i chciałabyś, aby Twoja cera była gładka, promienista i zdrowa, polecamy Ci suplement diety marki ESTE SYNERGY. Dowiedz się więcej na temat działania produktu oraz tego jakie składniki zawarte w ESTE SYNERGY wspomogą Cię w osiągnięciu perfekcyjnego wyglądu skóry.

W TROSCE O IDEALNĄ KONDYCJĘ SKÓRY

ESTE SYNERGY to koktajl składników tworzących specjalną kompozycję wspomagającą utrzymanie skóry w optymalnej kondycji. Zawiera kolagen, kwas hialuronowy, a także witaminy C i E, cynk oraz biotynę. Odpowiednio dobrane, wysokojakościowe składniki pomagają utrzymać zdrową, gładką skórę.

Produkt występuje w formie shot’ów o pojemności 25 ml i możemy go kupić w dwóch wielkościach opakowania – po 14 lub 28 shot’ów. Stosujemy tylko jeden shot dziennie, nie powinniśmy przekraczać tej dawki. Shot rozcieńczamy w 100 ml herbaty, soku lub wody, albo innego płynu. Najlepszy efekt osiągniemy, jeżeli będziemy go spożywać wieczorem.

ODŻYWCZA KOMPOZYCJA 

Z pewnością poznałyście lub same stosowałyście już w swoim życiu większość składników wchodzących w skład shot’ów ESTE SYNERGY. Innowacyjność i skuteczność tego produktu leży w sposobie dobrania i zakomponowania składników odżywczych w taki sposób, by wypływały bezpośrednio na wygląd naszej skóry. 

1 shot zawiera:

 • Witamina C     80 mg (100% RWS*)
 • Biotyna           50 mcg (100% RWS*)
 • Witamin E       10 mg (83% RWS*)
 • Cynk    10 mg (100% RWS*)

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Zawartość kolagenu Verisol P w 1 shocie – 2,5 g

Zawartość kwasu hialuronowego w 1 shocie – 10 mg

KOLAGEN jest białkiem naturalnie występującym w organizmie i stanowi około 30% wszystkich komórek białkowych. Produkcja kolagenu wraz z wiekiem spada. Zastosowany w ESTE SYNERGY Verisol P® to opatentowane i przebadane białka kolagenowe.* Przyjmowany doustnie działa kompleksowo od wewnątrz na wygląd skóry całego ciała:

 • redukuje pierwsze oznaki starzenia skóry,
 • skóra staje się bardziej jędrna i napięta,
 • znacząco zwiększa nawilżenie skóry,
 • spowalnia powstawanie zmarszczek.

*www.gelita.com

Verisol® to aktywne peptydy stymulujące metabolizm kolagenu w skórze. Ich skuteczność została potwierdzona badaniami. Zastosowane w suplemencie

 • zwiększają elastyczność skóry o 15% po 8 tygodniach,
 • widocznie redukują zmarszczki już po 4 tygodniach,
 • wpływają na wzrost nawilżenia skóry o 14% po 8 tygodniach.

KWAS HIALURONOWY występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Około 50% kwasu hialuronowego znajduje się w skórze, a jego zawartość maleje wraz z wiekiem. 

Kwas hialuronowy jest jednym z cenniejszych składników wykorzystywanych w medycynie estetycznej, chętnie wybierają go osoby dbające o wygląd skóry. 

Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, dzięki silnym właściwościom higroskopijnym nawadnia skórę.

WITAMINA C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, który odpowiada m. in. za elastyczność i napięcie skóry.

Jedną z najważniejszych ról witaminy C w organizmie jest wspomaganie syntezy białek, w tym kolagenu. Organizm człowieka nie wytwarza witaminy C, dlatego istotne jest jej dostarczenie wraz z pożywieniem.

Witamina C chroni cząsteczki, w tym kolagenu, przed działaniem wolnych rodników.

Pomaga również w ochronie komórek, w tym komórek skóry, przed stresem oksydacyjnym.

BIOTYNA nie bez powodu nazywana jest witaminą piękności, istotnie wpływając na prawidłowy stan zdrowia skóry oraz włosów.

Biotyna chroni włosy, skórę i paznokcie. Docierając do odpowiednich komórek, utrzymuje ich prawidłowe funkcjonowanie oraz wygląd.

WITAMINA E to silny przeciwutleniacz, który neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne między innymi za proces starzenia się skóry. Często określana jest mianem „witaminy młodości”.

Witamina E ma bardzo długą historię zastosowania w kosmetologii i dermatologii, jako składnik kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry.

CYNK zwany minerałem „piękna” ma zbawienny wpływ na kondycję skóry.

Cynk utrzymuje prawidłowy stan skóry oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

Przekonaj się osobiście, czy ESTE SYNERGY sprawi, że Twoja skóra będzie wygładzona, nawilżona i odmłodzona. Jeżeli borykasz się z problemami skórnymi, na które wciąż nie znalazłaś rozwiązania, być może jest nim właśnie suplement diety ESTE SYNERGY. Opakowanie zwierające 14 shot’ów znajdziesz w edycji PURE BEAUTY CHARMING TIME. Box możesz zamówić TUTAJ. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy polubicie produkt ESTE SYNERGY i inne kosmetyki, które znajdziecie w naszym pudełeczku…

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

3-fazowa technologia OYONO® NOC dla zdrowego i efektywnego snu

W naszym niestandardowym, powiększonym urodzinowym pudełku BIRTHDAY umieściliśmy kilka nieoczywistych produktów, które idealnie dopełniły całości zestawu. W tej wyjątkowej dla nas edycji chcieliśmy skupić się nie tylko na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach, ale...

Pure Beauty